Recepšu meklējumi

Ināra Serra, 06.10.2010., 15:13

Ko lai dara, kad tik ļoti pietrūkst? Tā pietrūkst, ka jāuztaisa tēja un jāriņķo pa dzīvokli. Apmaldīties, pašai savā. Kādas ir receptes?

No rīta reizēm pamostos. Nē. Puspamostos. Vēl mazliet sapņu varā, bet mazliet jau pieslēgusies realitātei. Siltums zem segas tik saudzīgs un sargājošs. Gluži kā Linarda rokas. Pasaule vēl nav sākusi griezties. Cik skaisti būtu, ja viņš būtu te un tagad. Pieritinājies, pusmiegā murrājošs. Mazliet ņurdošs un ņaudošs. Ja varētu pagriezt galvu un noskūpstīt viņa plecu. Tā klusu un pasmaidīt, kad viņa roka apskauj vēl ciešāk. Maigi, bet noteikti pievelk klāt. Guļu un sapņoju par to īpašo elpu uz kakla. Īpašo smaidu un to īpašo skatienu. Un smaržu.

autors - pasotraspaso / Jesus Solana
Bet realitāte laužas cauri. Gulta sāk gandrīz augt arvien milzīgāka salīdzinājumā ar mani. Sajūtu vēsumu uz pleca, kur varētu būt viņa vaigs. Nav. Un nav. Ilgas tik milzīgas.


1. "Moving on" nebūt nešķiet vilinoša iespēja. Pārciest dienas vakarus. Naktis un rītus.
2. Nodarbināt sevi līdz pārgurumam. Rīti tāpat nežēlīgi pienāk un tāpat acis negribas vērt vaļā.
3. Nedomāt. Neiespējami.
4. Dzert, aizmirsties jau it kā var, bet tad pa miegam jāraud.
5. Patverties citās skavās it kā īslaicīgi palīdz. Bet Tik īslaicīgi, ka pēc mirkļa ilgas rauj pušu vēl stiprāk.
Un kas tad paliek?

Satinos segā. Aizveru acis. Ievelku elpu. Ilgojos.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties