Atļaut sevi mīlēt #2

Ināra Serra, 24.12.2009., 19:03

Viens ir tad, kad jāizvēlas starp mīlēt vai tikt mīlētam. Bet, ja tādas izvēles nav? Ja ir tikai izvēle starp ļaut vai neļaut viņam tevi mīlēt? Uzņemties atbildību, riskējot salauzt sirdis.

Dažas lietas var ievilkt uz gadiem. Jūtas, domas, pārdomas... Kad paliek par sarežģītu, tad nolikt malā un izlikties, ka nekas no tā neeksistē. Līdz kaut kas atgādina. Un tad atkal - jājūt, jādomā, jāvēlas, jāmaldās. Kad paliek par sarežģītu, tad jānogrūž maliņā un jāizliekas, ka... Nu, jūs sapratāt domu. Un tā var ņemties gadiem. Svaidīties starp lēmumiem, mest visu pie malas. Grūst viņu prom un tad vilkt atpakaļ.

Riskēt. Vēl vienu reizi. Pēdējo? Viņš it kā netic, bet grib ticēt. Un baidās ticēt, bet vienalga cer. Un, ja vienu vakaru es guļu gultā un esmu gatava riskēt. Vēl vienu reizi. Pēdējo. Pielaist sev klāt tik tuvu, kā toreiz. Pašā sākumā. Riskēt arī ar savu sirdi. Un tad no rīta trīcēt aiz apjukuma. Un nākamajā vakarā jau atkal apzināties, ka... Nevaru, nevaru. Es nekad neļaušu viņam būt man tik tuvu klāt kā es vēlējos toreiz. Es esmu mainījusies. Cita. Un viņš mīl to, kāda biju. Kaut arī cer, ka esmu mainījusies pietiekami, lai uzdrošinātos riskēt.

autore - Sister72 / Jackie

Atļaut sevi mīlēt. Jeb būt pierastajā drošībā.

Citējot Skins (Season 3, Episode 5 "Freddie"):
Freddie: We'd be good together don't you think?
Effy: No.
Freddie: Why not?
Effy: Because I'll break your heart.
Freddie: Maybe I'll break yours.
Effy: Nobody breaks my heart.

(Tikai pēdējā teikuma vietā var droši ielikt: "And why would I want that?")


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
hmmm, 10.10.2010. 15:26:40 (ip:78.84.193.167)
Komentāra reitings: 0

Mīlestība aiz žēlastības parasti beidzas ar laulībām. O.Balzaks.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz rakstu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties