Sestdien pie Kongresu nama notiks "Lielais xRace Rīgas piedzīvojums"

Marta Zumberga, 14.08.2015., 11:21

Jau sesto gadu pēc kārtas Rīgas Svētkos notiks pilsētas orientēšanās sacensības "Lielais xRace Rīgas piedzīvojums".

Sestdien pie Kongresu nama notiks "Lielais xRace Rīgas piedzīvojums"Šogad sacensībām starts tiks dots vakarā, bet finišs paredzēts naktī uz svētdienu. Sacensību ietvaros dalībnieki izbaudīs dažādus galvaspilsētas nostūrus, pilsētu, mežu, peldēs ar laivām, bet ir paša Kongresu nama pildīs aizraujošu atrakciju – "xRace drosmes torni", kurš būs jāpārvar visiem dalībniekiem. Pa dienu atrakciju bez maksas varēs izmēģināt ikviens Rīgas Svētku dalībnieks.

Sacensībām starts plānots dažādos laikos – plkst. 19.30 no Kongresu nama startēs paši mazākie un iesācēji – Ģimenes klase, plkst. 20.00 starts tiks dots izturīgākajiem dalībniekiem Sporta klasē, bet līdz ar saulrietu jeb 21.30 distancē dosies populārākā distance – Tautas klase. Finišs visām distancēm dažādos laikos paredzēts turpat, pie Kongresu nama. Visiem dalībniekiem tiek nodrošināts augstas kvalitātes serviss: ūdensdrošas kartes, veloserviss, sporta dzērieni un ēdināšanas punkti distancē, speciālo uzdevumu ekipējums, fotografēšana un filmēšana, dzēriens finišā un duša pēc sacensībām.

Atrakcija "xRace drosmes tornis" sestdien darbosies jau no pusdienlaika, kad to bez maksas varēs izmēģināt jebkurš Rīgas Svētku dalībnieks. Rāpšanās no torņa prasīs spēju pierādīt savu drosmi un pārvarēt bailes no augstuma. Tornis plānots 12 metru augstumā.

"Lielais xRace Rīgas piedzīvojums" ir viens no 5 "xRace" piedzīvojumu sacensību posmiem, kas visas sezonas garumā norisinās dažādās Latvijas vietās. Sezonas gaitā komandas iegūst punktus un cīnās par kopvērtējumu. Pēc trim posmiem labākās komandas "Sportland Tautas klasē" ir "Riga Adventure Team", "xteam IKŠĶILE" un "Kailie brieži", bet nedaudz garākajā Garmin Sporta klasē šobrīd līderi ir "ABC Construction", "Gandrs" un komanda "Isostar".

"xRace" ir populārākās piedzīvojumu sporta sacensības Latvijā. Šo sacensību pamatā ir skriešana, orientēšanās, braukšana ar kalnu velosipēdu, braukšana ar laivu un stratēģiskā plānošana,  kā arī citi aizraujoši un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi. "xRace" dalībnieki varēs sacensties gan Sporta klasē, gan Tautas klasē, gan Ģimenes klasē. Atsevišķās kategorijās sacentīsies uzņēmumu komandas.

Sacensības atbalsta – Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, "Isostar", "Sportland", "Garmin", "TC Motors", "Subaru", "Fazer", "Vitamax", "Vichy", "RedBull", "1188", "Velosock", "Sony Action Cam". Sīkāka informācija "xRace" mājas lapā www.xrace.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
In case your online transactions are with a bank or an internet payday mortgage lender, there's always somebody to answer your safety questions. Also visit my blog: %anchor_text (https://www.ditudo.com/dir/it/Affari/Affari_e_Commerci_Internazionali/Servizi)

Sheri

Thanks intended for delivering these kinds of wonderful articles. Here is my web site ... %anchor_text (https://csgrid.org/csg/team_display.php?teamid=319109)

Remona

Keep up the amazing job !! Lovin' it! Also visit my web page ... %anchor_text (https://assuremoving.in/forum/profile.php?id=398153)

Rudolphienāktreģistrēties