Mūzika - ziņas, intervijas, pasākumu apraksti

Muzikāla apvienība S'T'A tik tiko ierakstījusi jaunu singlu /10komentāri

Zivs, 01.04.2007., 15:44

Latvijas hiphopa skatuve ir piedzīojusi patīkamu pārsteigumu - muzikāla apvienība S'T'A tik tiko ierakstījusi jauno singlu, turklāt šoreiz Žakam un Kurtam izveidojusies labskanīga sadarbība ar ragga MC - Mr. Zivs no Crystral Sound System.

"Ex Animā" albuma "Nogalini mani lēnām" prezentācijas koncerts /3komentāri

Jānis Altmanis (artemijs), 30.03.2007., 12:17

Grupa "Ex Animā"
Grupa "Ex Animā"
Kaut kad ļoti sen, kad tikko sāku interesēties par mūziku, kaut kur internetā uzgāju grupas "Ex Animā" dziesmu "Lēni lāses krīt" un atzīšos, ka šī dziesma no tā laika joprojām stāv mana pleiera pleilistē un ieskanas ik pa laikam. Šīs dziesmas dēļ gāju uz "Ex Animā" albuma "Nogalini mani lēnām" prezentāciju.

Tiks izdots grupas "Dun Dun" debijas ieraksts /6komentāri

SKYR, 30.03.2007., 10:35

Grupa "Dun Dun"
Grupa "Dun Dun"
Līdz ar pirmajām sulu mēneša – aprīļa – dienām klausītājiem būs pieejams instrumentālā kvarteta "Dun Dun" debijas ieraksts, reizē ar kura publiskošanu savu aizsākumu atzīmēs arī neatkarīgā ierakstu izdevniecība SKYR.

Politiskā marazma uzplūdi pagrīdes mūzikā /32komentāri

Trauma moralis, 29.03.2007., 21:45

Grupa "Trauma Moralis"
Grupa "Trauma Moralis"
Šķiet, ka ikviena sevi cienoša undergorund (jeb latviski – pagrīdes) mūzikas grupa, kura vairākkārt spēlējusi uz pašmāju skatuves dēļiem, agri vai vēlu cenšas izsisties uz ārzemēm. Pozitīvas emocijas, jauni draugi un paliekošas atmiņas ir galvenie dzinuļi, kas rosina uz citu apvāršņu apgūšanu.

Pēc divām nedēļām amerikāņu blūzs un "Latvijas" rokenrols tiksies uz vienas skatuves /1komentāri

Elīna Ormane, 29.03.2007., 13:01

Tomijs Kastro
Tomijs Kastro
Pēc divām nedēļēm, oficiālajā rokenrola dzimšanas dienā, 12.aprīlī, SIA "Mega Art" ielūdz rokenrola un blūza cienītājus uz koncertu, kur uz vienas skatuves uzstāsies divi profesionāļi - viens no ASV, bet otrs no Latvijas. Tomijs Kastro kopā ar Tommy Castro Band iepriecinās Latvijas klausītājus ar īstu amerikāņu blūzu, savukārt Pits Andersons ar "American Dream" izpildīs lielisku rokenrolu.

7. Baha kamermūzikas festivālu noslēgs franču čelliste Anna Gastinela

Gunta Mestere, 29.03.2007., 12:55

Anna Gastinela
Anna Gastinela
4. aprīlī pulksten 19.00 ar koncertu Vēstures un Kuģniecības muzejā noslēgsies teju trīs mēnešus ilgušais 7. Baha kamermūzikas festivāls, kas priecēja klasiskās mūzikas cienītājus ar daudzveidīgu programmu un izcilu Eiropas solistu piedalīšanos, padarot katru koncertu par atsevišķu piedzīvojumu.

Haidna vakars Baha festivālā

Gunta Mestere, 29.03.2007., 12:52

Baiba Bartkēviča - Leja
Baiba Bartkēviča - Leja
1.aprīlī pulksten 19.00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzeja Kolonnu zālē notiks priekšpēdējais 7. Baha kamermūzikas festivāla koncerts, kurā skanēs festivāla titulvaroņa – Johana Sebastiana Baha svītas un Jozefa Haidna mūzika, precīzāk kantāte "Arianna a Naxos" – trio klavesīnam, čellam un soprānam.

Elektroniskās mūzikas vakars "MiniPower"

Renāte Auziņa, 29.03.2007., 10:47

Otrdienas dīvainā kārtā aizvien vairāk daudzviet pasaulē sāk kļūt par mazāk komerciālās elektroniskās mūzikas dienām, kuru vakaros notiek daudz dažādu pasākumu. Nākamajā otrdienā, 3. aprīlī, klubā "Pulkvedim neviens neraksta" notiks elektroniskās mūzikas vakars "MiniPower", kas iecerēts kā ikmēneša pasākums ar vietējo un ārzemju Dju piedalīšanos.

Sākas Skaņu Meža’07 biļešu tirdzniecība /1komentāri

Renate Auzina, 29.03.2007., 08:50

Grupa "Boredoms"
Grupa "Boredoms"
No šodienas ir nopērkamas biļetes uz pēc kārtas piekto nepieradinātās mūzikas un filmu festivālu Skaņu Mežs, kas 4., 11. un 12.maijā notiks Andrejsalā. Festivālā kā allaž uzstāsies pasaulē augsti vērtēti mūziķi, kas izceļas ar novatorisku un savdabīgu piegājienu. Festivālu atklās pazīstamākā japāņu eksperimentālā roka grupa Boredoms.

Rokmūzikas pavasaris Latvijā

Diāna Bērza, 29.03.2007., 08:46

Jaunās Zvaigznes šogad aktualizē Latvijā rokmūziku! Kāpēc rokmūzika vienmēr bijusi elitārāka par popu un šlāgeri? Ir vai nav rokmūzika latviešu kultūras sastāvdaļa? Šopavasar tas ir aktuāli, jo bērni un jaunieši visā Latvijā izvēlas dziedāt leģendāras latviešu rokmūzikas pērles!

Reklāma
Padalies priekā
tA6oD9dS3 uG1eE6kH3 replica bags fake bags replica bags

Larue

kW1oI7mK9 iT7bE9eW2 fake bags replica bags fake bags

Tyrone

Eugenehewienāktreģistrēties