Zināmi "Mono" koncertu ievadošie mākslinieki

SKYR, 19.02.2010., 01:05

Kļuvuši zināmi vietējie mākslinieki, kas ievadīs jeb "iesildīs" japāņu instrumentālās ģitārmūzikas kvarteta "Mono" koncertu Rīgā.

Pirms viesiem koncertā Ģertrūdes ielas teātrī 30.marta pievakarē uzstāsies kopīgs "Sound Meccano/ Evgeniy Droomoff" un Undīnes Balodes projekts.

Projekta kodolu veido Sound Meccano jeb Rostislavs Rekuta un Evgeniy Droomoff. Pēdējais no abiem ar mūziku saistījies kopš pagājušā gadsimta 90.gadiem – bijis pianists grupā Yaputhma Sound System, dibinājis trip-hop žanrā muzicējušo kolektīvu Spinners. Viņa radošā biogrāfija ietver arī ierakstus "nodarbojas ar audiodizain"Sound Meccano"u un eksperimentālām skaņām projektā Kriipis Tulo", "bijis saistījies gan ar aprindās leģendāro Latvijas eksperimentālās mūzikas izdevniecību Kolka, gan radošo apvienību Orbita".

Sound Meccano autors Rostislavs Rekuta gadsimtu mijā vairāku projektu ietvaros radīja ierakstus pats, producēja tos citu labā, kā arī sadarbojās ar dažādu citu radošo žanru pārstāvjiem. Kopš 2001.gada viņš elektronisko, elektro-akustisko un akustisko instrumentu mijiedarbības un skaņas viļņu pārklāšanās pētījumiem nododas ar segvārdu Sound Meccano. Rostislavs darbojas arī kā DJ, ētera personība radio NABA un dažādu pasākumu organizators. Kopīgā projektā ar Jevgēņiju viņš iesaistījies kopš 2004.gada, sadarbojoties ar video mākslinieku no Kanādas radīdami gan multimediālu darbu Volokno, gan uzstādamies pasākumos Parīzē, Tallinā, Ļubļinā, Strasbūrā, un, protams, dažādās vietās Latvijā, gan radīdami mūziku instalācijai "Vienas mājas sapnis" nesen notikušā festivāla "Staro Rīga" ietvaros.

Koncertā 30.martā, "iesildot" viesus no Japānas – grupu Mono, duetam pievienosies čelliste Undīne Balode, klājot sevis ar akustisko instrumentu radītos skaņas viļņus virs un līdzās Sound Meccano/ Evgeniy Droomoff ar elektroniskām ierīcēm iniciētajiem.

Biļetes uz koncertu, kura durvis būs atvērtas no plkst. 19:00, nopērkamas internetā – www.bezrindas.lv. Cena šobrīd ir Ls 10.00, taču, pasākuma dienai tuvojoties, tās kļūs dārgākas.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
These guys say that you do not need a lawyer to immigrate to Canada and they publish lots of information videos on how to do it yourself: https://www.youtube.com/channel/UC7_zz6L9_Wbp9n-7M4NwhtQ I have just sent them an email with a few questions, we ll see how good the are.

Donniebruct

Hello I want you let's have passionate sex my nickname (Vitalinka96) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8458739

CarolReusa

We are glad to see you in our midst Enter into me deeper and fuck my nickname (Isena87) Copy the link and go to me.... bit.ly/2s4zWdO 8356768

CarolFenienāktreģistrēties