Zināmi ""MicRecBāra" Open 4" jauno grupu konkursa finālisti

Imants Liepiņš, 15.12.2007., 18:24

2007.gada 17.decembrī plkst.19.00 notiks jauno grupu konkursa ""MicRecBārs" Open 4" fināls.

Tajā par galveno balvu — "Taylor" pusakustisko ģitāru — sacentīsies piecas grupas. Kopumā konkursam pieteicās 27 grupas, iespēja uzstāties tika dota 24, bet uzstājās 22 grupas.

Finālā katrai grupai kopumā būs jāspēlē piecas dziesmas, kā arī jāparāda savas spējas, aranžējot un pārspēlējot Zigmara Liepiņa dziesmu "Vēja suns". Jāpiebilst, ka grupas par Zigmara Liepiņa dziesmu uzzināja tikai 10.decembrī, un tas ļaus pārbaudīt, cik ātri grupas prot adaptēties un aranžēt kādu konkrētu dziesmu. Interesanti būs visiem!

Žūrija nešaubījās, ka finālā tiesības sacensties ir pelnījušas tādas grupas kā "Dandelion Wine" (niansēts, virtuozs džezroks; uzstāsies pirmā), "Medieval Child" (interesantas atskaņas no 1970.gadiem; uzstāsies otrā) un "Dziļā nemaņā" (uzstāsies ceturtā). Jelgavas poproka grupa "The Highway" (uzstāsies trešā) demonstrēja perfektu uzstāšanos, kaut arī tā grupai bija pirmā nopietnākā uzstāšanās — vairākas pagrīdes apritē jau zināmas grupas, salīdzinot ar viņiem, neizskatījās tik pārliecinoši. Līdzīgus secinājumus lika izdarīt arī grupa "Short Elvis" (uzstāsies piektā).

Grupas vērtēs žūrija ― Elita Mīlgrāve ("Mikrofona ierakstu" Valdes priekšsēdētāja), Oskars Kurdeko (grupas "Putnu balle" perkusionists), Liene Mīlgrāve (mūzikas portāla "Doremi.Lv" redaktore), Mareks Bērents (grupas "Tumsa"  menedžeris), Kaspars Bērziņš (Rīgas Domes jauniešu portāla "Rīga rullē" galvenais redaktors), Tālivaldis Kronbergs (Latvijas Studentu vortāla "StudentNet"  galvenas redaktors), Uldis Rudaks (mūzikas apskatnieks), Imants Liepiņš (grāmatas "Mūzika arī vidusskolām" autors) un Ronalds Briežkalns (konkursos godalgots bundzinieks, kurš šoreiz pārstāvēs Latvijas Radio Ierakstu studiju ). Liela nozīme būs arī klausītāju attieksmei un atsaucībai.

Kā jau minēts, galvenā balva šī konkursa uzvarētājam būs "Taylor" pusakustiskā ģitāra, tāpat balvas un atbalsts no Latvijas Radio Ierakstu studijas, mūzikas veikala "Tava skaņa", "Mikrofona ierakstiem", īpašā balva no Rīgas Domes jauniešu portāla "Rīga rullē", žūrijas īpašās balvas, kā arī grāmatas no izdevniecībām "Karogs" un ""Dienas" grāmata". Ģenerālsponsors — "Cēsu alus".

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties