Zināmi 5 rīkotā konkursa "Soundwave" pusfinālisti

Gunta Feifere, 15.05.2008., 23:52

No 5. līdz 18. maijam mājas lapā www.soundwave.lv notiek Coca Cola un MTV rīkotā garāžu grupu konkursa pusfinālistu izvērtēšana.

Zināmi 5 pusfinālisti no mūzikas ekspertu žūrijas puses, bet līdz 18. maijam ikvienam ir iespēja nobalsot par pēdējo, sesto pusfinālistu.

Konkursam Latvijā tika pieteiktas 55 jauno grupu dziesmas, no kurām tikai vienai finālistei būs iespēja ierakstīt augsta līmeņa videoklipu, uzstāties MTV B-Day pasākumā Rīgā un Coke Live Music festivālā Krakovā.

Mūzikas ekspertu žūrijas komisija ir rūpīgi izvērtējusi katru no iesūtītajiem darbiem un izvēlējusies piecus favorītus, kuri turpinās cīņu par iekļūšanu finālā: „Age of Stones”, „Coming Soon”, „Laime Pilnīga”,„Starring Two” un „Aerial Plant”. Grupa "Laime Pilniga"

Kaspars Zaviļeiskis, mūzikas ekspertu žūrijas komisijas pārstāvis, FHM galvenais redaktors: "Arī šoreiz diemžēl pārsteidza pašmāju jauno grupu baidīšanās vairāk eksperimentēt, meklēt savu skanējumu un neņemt vērā vietējo veterānu vai ārzemju kolēģu jau gatavos paraugus. Taču daži patīkami izņēmumi tomēr bija un tas jau laikam ir daudz. Atliek priecāties par to, ka jaunas grupas vispār rodas un nākamajai rokstāru paaudzei ir vēlme sevi pierādīt mūzikā!"

Pēdējā, sestā pusfinālista liktenis ir atstāts balsotāju rokās. Balsošana norisināsies līdz 18. maijam un uzvarētājs tiks paziņots 19.maijā www.soundwave.lv mājas lapā.

Papildus grupām, kuras piedalās konkursā, balvas saņem arī balsotāji, starp kuriem tiks izlozētas biļetes uz jūnijā notiekošo Garage grupu fināla konkursu. Izloze notiek pēc tam, kad interneta balsotāji izvēlējuši pusfinālistu. Starp balsotājiem tiks izlozēti 15 laimīgie, no kuriem katrs iegūst 2 biļetes.

Detalizēta informācija par konkursu, kā arī iespēja noklausīties un nobalsot par jauno, talantīgo grupu dziesmām mājas lapā.

4 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
tas_pats_nekas, 16.05.2008. 05:56:36
Komentāra reitings: 5.848

rokstāru paaudze. daunji blja

ella, 17.05.2008. 13:12:01
Komentāra reitings: -1.477

Malači, Age of stones!es par Jums!;)

dzēsts lietotājs, 18.05.2008. 18:58:43
Komentāra reitings: 5.861

mtv paliek mtv un tur neko nepadarīsi..

dzēsts lietotājs, 19.05.2008. 10:18:47
Komentāra reitings: 1.495

pašīem lielajiem mūziķiem kkā neerti nav spēle't zem coca colas zīmes un mtv.. viss jau sen zināms cik tas viss ir prasts un nesmuks..!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
This is a really good tip especially to those new to the blogosphere. Brief but very accurate information� Many thanks for sharing this one. A must read article! My homepage: buy adult products online (https://bangbiangyang.com/wiki/How_To_Adult_Pleasure_Toys_The_Spartan_Way)

Reinaldo

Lovely page, Preserve the useful job. Thanks for your time. Also visit my web-site: AdultFrinendFinder (https://sites.google.com/view/ashleymaddison1/)

Jasmine

Awesome Site, Carry on the beneficial job. Regards! Here is my site :: www adultfriend finder (https://sites.google.com/view/benauhty/)

Arleenienāktreģistrēties