"Xenos" un Valdis Indrišonoks Latvijas koncerttūri atklāj Jēkabpilī

Santa Pūpolberga, „Xenos”, 18.04.2006., 22:17

21.aprīlī plkst.19.00 ar koncertu Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā grupa „Xenos” un mūziķis Valdis Indrišonoks sāk savu Latvijas koncerttūri, kas veltīta divu jaunu albumu iznākšanai.

XenosLatvijas tūres ietvaros faniem pirmo reizi būs iespēja noklausīties „Xenos” un Valda Indrišonoka jaunās koncertprogrammas, kas iekļautas albumos „Kā Tu Tā Māki?” (Xenos) un „Vai Tu Nāksi Līdz?” (V.Indrišonoks).

Latvijas koncerttūre ir īpaša ar to, ka tas būs jauns līmenis abu grupu muzikālajā izaugsmē un pieredzē. Arī līdzšim esam aktīvi koncertējuši un braukuši tūrēs, tomēr šis ir vislielākais izaicinājums, ko esam uzņemušies izdarīt draugu un pašu spēkiem. Mūsu mūzika uzrunā cilvēkus, maina dzīves, iedrošina un izaicina domāt par aktuālām tēmām, tādēļ, lai sakāmajam būtu lielāka ietekme, un tas būtu uztverams arvien plašākai auditorijai, ir arvien vairāk jādomā par to, cik saistoši tas tiek pasniegts. Mēs speram šos soļus, pieņemam jaunus izaicinājumus un pilnveidojamies. Šajā tūrē apsolam divreiz vairāk mūzikas, šova un spēka,” stāsta grupas „Xenos” soliste Santa Pūpolberga.

Koncerts Jēkabpilī būs arī savdabīga Valda Indrišonoka jaunā albuma Latvijas prezentācija, jo dziesmas no jaunās plates līdz šim ir dzirdējuši tikai klausītāji ASV, kur mūziķis koncertēja aprīļa sākumā.

Tūrei tapis īpašs gaismu un video šovs, kas veidots sadarbībā ar Skandināvijas profesionāļu komandu no Live Production School. Pielietojot Skandināvu kolēģu pieredzi, kā arī izmantojot video ekrānus un vairākas tonnas smagu profesionālu gaismas, skaņas un video aparatūru, koncertu apmeklētāji varēs izbaudīt vēl nebijušas emocijas.

Skandināvijas kolēģi ir veidojuši skaņas, gaismas un video šovus līdz pat 35 tūkstošiem skatītāju lielai auditorijai, piedalījušies projektā Impact World Tour un dažādu mūziķu albumu un DVD veidošanā. Tāpēc mums ir īpašs prieks, ka arī Latvijas tūres koncerti tiks filmēti un iemūžināti DVD,” uzsver Santa Pūpolberga.

Valdis IndrišonoksXenos un Valda Indrišonoka Latvijas koncerttūre:
  • 21.aprīlī Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, plkst.19.00
  • 23.aprīlī Jelgavā, Jelgavas k/n, plkst.18.00
  • 27.aprīlī Talsos, Talsu sporta namā, plkst.20.00
  • 28.aprīlī Ventspilī, Olimpiskajā centrā „Ventspils”, plkst.20.00, viesi: C-STONES
  • 29.aprīlī Kuldīgā, Kuldīgas sporta centrā, plkst.20.00
  • 30.aprīlī Liepājā, Liepājas biedrības namā, plkst.18.00
  • Noslēguma koncerts – 4.maijā Rīgā, Dzelzceļa muzejā, plkst.21.00. Īpašie viesi: Jānis Strapcāns (H20) un pasākuma vadītāji - Kristy un Ants.

Tūri atbalsta: Kurši, Fobo Print, Ervitex, SIA Skandināvs, MCK, PUFF, Delfi, Avene, Olimpiskais centrs Ventspils, Latvijas Kristīgais radio, Latvijas Radio, Kurzemes Radio, Radio 1, Draugiem.lv.

0 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties