"Vidū pašai dzīvībai"

Jānis Viduskalns, 26.10.2015., 20:39

29. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē "Rīga" notiks koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai".

"Vidū pašai dzīvībai"Koncertstāsts, kura tapšanā ir sadarbojušies dzejnieks Jānis Peters, komponists Gaitis Lazdāns un režisors Valdis Lūriņš un kurā Dailes teātra aktieri Jānis paukštello un Inita Dzelme piedāvā izdzīvot plašu emociju gammu un spēj aizskart ikviena klausītāja smalkākās dvēseles stīgas.

Ar applausiem un ovācijām koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai" ir izskanējis lielākajās Latvijas pilsētās dažādos novados un jau 29. oktobrī ar tūres noslēguma koncertu skanēs Rīgā, koncertzālē "Rīga".

Caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai, visas programmas garumā, abu aktieru izpildījumā skanēs gan Jāņa Paukštello, gan arī Initas Dzelmes solo dziesmas un protams dziesmas duetā - "Ielūgums", "Strazda Dziesma", "Nakts Vecrīgā", "Tavs Tuvums", "Vidū pašai dzīvībai" būs tikai dažas no gandrīz divu stundu garās koncertprogrammas. Kā atzīst mākslinieki un viņu radošais kolektīvs - šis ir romantikas un mīlestības pilns dvēseļu lidojums "Vidū pašai dzīvībai".

Koncerta īpašie viesi - Rīgas bērnu vokālā studija "Tev un man" Igetas Gaiķes vadībā. Koncertstāsta režisors Valdis Lūriņš.

Koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai" sevī ietver jaunas, vēl nekur neskanējušas, kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem. Pavadošajā sastāvā ir iesaistīti Latvijā pazīstami mūziķi - pianists Artūrs Palkēvičs, saksofonisti Zintis Žvarts un Raivo Stašans, basģitārists Aivars Vīksna, ģitārists un dziedātājs Mārtiņš Taranda, bundzinieks Edgars Raila, komponists Gaitis Lazdāns un jauniešu kora "Balsis" vokālā grupa no Rīgas Doma kora skolas.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
diet pills phentermine <a href="https://onlinephenterminepills.com/#">interactions for phentermine</a> side effects for phentermine | [url=https://onlinephenterminepills.com/#]what is phentermine[/url]

AeyjpRoash

<a href=https://buykeys.ru/item?id=39>mass effect andromeda купить origin</a> - купить игру фифа 16, купить полную лицензию майнкрафта.

Gregoryhof

Натик https://drive.google.com/file/d/1k5gKee78TFqpC8-J5a9KBerMyhcSZzfg/preview

Рудикienāktreģistrēties