"Vidū pašai dzīvībai"

Jānis Viduskalns, 26.10.2015., 20:39

29. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē "Rīga" notiks koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai".

"Vidū pašai dzīvībai"Koncertstāsts, kura tapšanā ir sadarbojušies dzejnieks Jānis Peters, komponists Gaitis Lazdāns un režisors Valdis Lūriņš un kurā Dailes teātra aktieri Jānis paukštello un Inita Dzelme piedāvā izdzīvot plašu emociju gammu un spēj aizskart ikviena klausītāja smalkākās dvēseles stīgas.

Ar applausiem un ovācijām koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai" ir izskanējis lielākajās Latvijas pilsētās dažādos novados un jau 29. oktobrī ar tūres noslēguma koncertu skanēs Rīgā, koncertzālē "Rīga".

Caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai, visas programmas garumā, abu aktieru izpildījumā skanēs gan Jāņa Paukštello, gan arī Initas Dzelmes solo dziesmas un protams dziesmas duetā - "Ielūgums", "Strazda Dziesma", "Nakts Vecrīgā", "Tavs Tuvums", "Vidū pašai dzīvībai" būs tikai dažas no gandrīz divu stundu garās koncertprogrammas. Kā atzīst mākslinieki un viņu radošais kolektīvs - šis ir romantikas un mīlestības pilns dvēseļu lidojums "Vidū pašai dzīvībai".

Koncerta īpašie viesi - Rīgas bērnu vokālā studija "Tev un man" Igetas Gaiķes vadībā. Koncertstāsta režisors Valdis Lūriņš.

Koncertstāsts "Vidū pašai dzīvībai" sevī ietver jaunas, vēl nekur neskanējušas, kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem. Pavadošajā sastāvā ir iesaistīti Latvijā pazīstami mūziķi - pianists Artūrs Palkēvičs, saksofonisti Zintis Žvarts un Raivo Stašans, basģitārists Aivars Vīksna, ģitārists un dziedātājs Mārtiņš Taranda, bundzinieks Edgars Raila, komponists Gaitis Lazdāns un jauniešu kora "Balsis" vokālā grupa no Rīgas Doma kora skolas.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
aF3bG8tC5 kW0sO7lA3 eM5zL7yT8 fP4oQ5jH8 jD4gB4fF7

Sharon

cE6sT1yM8 jQ3oM4sC2 eS3aE1cY8 yG9wU2vI3 sA5lI2mU5

Shay

zW5iV6rI4 dV5zM6bQ4 dA1fB7mA9 nX6jC1aT8 lL5qL0qJ9

Milesienāktreģistrēties