Vecākais klubs Latvijā atzīmē savu 17. dzimšanas dienu

Edijs Stablinieks (kluba mākslinieciskais direktors), 17.08.2011., 17:53

Jau šo piektdien, 19. augustā, vecākais klubs Latvijā, Tonuss, svinēs savu 17. dzimšanas dienu.

Vecākais klubs Latvijā atzīmē savu 17. dzimšanas dienu

Prāta Vētra, Mumy Troll, Bi-2, Zveri, Ljube, Leeroy Thornhill (Prodigy), Jurassic 5, C.C. Catch ir tikai dažas no grupām, kuras ar savu performanci ir viesojušās klubā Tonuss jau teju 20 gadu garumā. 

Apmeklētājus priecēs Ufo, dj Guano jeb Intars Busulis un īpašais viesis no Lietuvas dj Black B. No pašmāju diskžokejiem varam sagaidīt dj Japāni, dj Kresu un vēl 5 māksliniekus, kuru vārdus līdz pasākumam organizatori neatklāj. Toties, ziņas par lielāko torti kluba vēsturē, ir pat ļoti pamatotas. To nobaudīt būs aicināts ikviens apmeklētājs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

RobertSax

КОМПЛЕКСНЫЕ ИНЖЕНЕРНЫЕ КОММУНИКАЦИИ ДЛЯ ЧАСТНОГО ДОМА 249 М? ПОДРОБНЕЕ ПРО МОНТАЖ КОММУНИКАЦИЙ В ЭТОМ ДОМЕ МОНТАЖ ИНЖЕНЕРНЫХ СИСТЕМ В ЧАСТНОМ ДОМЕ ПОД КЛЮЧ Закажите услугу: монтаж инженерных систем в частном доме и получите в готовом решении – подарок!

Thomasgug

Test, message - Thank you!

Juniorlog


ienāktreģistrēties