Klubā "Depo" uzstāsies grupas "Armageddon clock" un "Tragic Vision"

Guntis Vanags, 03.04.2007., 08:53

8. aprīlī klubā "Depo" notiks vērienīgs rokkoncerts ar 4 grupu piedalīšanos. Galvenie vakara varoņi būs grupas "Armageddon clock" no Somijas un "Tragic Vision" no Vācijas. Ne mazāk gaidītas ir arī abas pārējās grupas "Aortorta" no Somijas un "Tesa" no Latvijas.

"Armageddon Clock" šogad aprit 10 gadi kopš tās dibināšanas, ko grupa atzīmē laižot klajā savu otro albumu ar nosaukumu "The Armageddon Macht Frei". Grupa spēlē smagu hardcore. Tās vokālists Miko dzied arī citā "Depo" iecienītā grupā "Abduktio". Grupa "Depo" viesojas jau 3. reizi. Grupas "Armageddon clock"


"Tragic Vision" tika dibināta 1996. gadā Frankfurtē kā klasiska Kalifornijas pankroka grupa, bet pēc vairāk kā 5 gadu aktīvas muzicēšanas un sastāva izmaiņām, mainījās arī muzicēšanas stils, kā rezultātā tas tika nomainīts pret melodiskāku, progresīvāku rokmūziku ar dažādām ietekmēm, kuru varētu dēvēt par post-emo. Šogad grupa izlaida savu ilgspēlējošo albumu, kura tiek izplatīta visapkārt Eiropai, uzsvaru liekot uz Austrumeiropu, jo dalībnieku saknes meklējamas Ungārijā un Grieķijā.


"Aortaorta" ir salīdzinoši jauna grupa, tās pirmsākumi meklējami šī gadsimta sākumā. Grupa spēlē noise rock paveidu ar skaļām ģitārām un sajauktām notīm, šur tur trokšņa radīšanai talkā tiek ņemts arī trombons. Nesen grupa vinila formātā izlaida savu pirmo mini plati.


"Tesa" ir viens no lielākajiem pēdējā laika Latvijas roka atklājumiem. Grupā apvienojušies 3 pieredzējuši mūziķi, tā spēlē skaļu, eksperimentālu roku. Pavisam nesen grupa izlaidusi savu albumu "Nekad".

"Armageddon clock" (Somija – hc)
http://www.armageddonclock.com  
http://myspace.com/evilcorporationrecords  

"Aortorta" (Somija – noise rock)
http://aortaorta.mine.nu 
http://www.myspace.com/aortaorta  

"Tragic Vision" (Vācija - post-emo)
http://myspace.com/wearetragicvision  

"Tesa"
http://www.myspace.com/tesaband  
http://tesaband.com/  


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 03.04.2007. 10:41:04
Komentāra reitings: 0

kkad sen atpakaļ biju uz depo vai zabadaku dzirdēt "Armageddon clock" un bij baigi forši. būtu interesanti vēlreiz paklausīties.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
CCCCCCCPPPPPPP Love collection: snippet.host/qcqvxn CCCCCCCPPPPPPP

TydoneTor

Prestasi Mahasiswa

Jamescrofe

gI8kG9uO1 yL7iE7bY6 dI3wX0kA6 rL3wG0gX5 nL6pN1jO0

Lorriienāktreģistrēties