Strauji tuvojas Starptautiskais mūzikas festivāls Rīgas Ritmi!

Katrīna Krēziņa, 29.06.2007., 18:06

Jau 3.jūlijā ar meistarklasēm Latvijas Radio un festivāla preses konferenci iesāksies mūzikas svētki, kas visu nedēļu Rīgā priecēs klausītājus.

Festivāla laikā no 3. līdz 8.jūlijam paredzēti koncerti Kongresu Namā, kur uzstāsies divkārtējie pasaules prestižākās mūzikas balvas „Grammy” ieguvēji- apvienība „Yellowjackets”, Ungārijas atpazīstamākie džeza un pasaules mūzikas izpildītāji- apvienība „Djabe”, latino mūzikas pērlē, kas savās performancēs veido savdabīgu tiltu starp Itāliju un Kubu- „Horacio „el Negro” Hernandez”, Norvēģijas un Bulgārijas mūzikas tradīciju apvienotāji- „Farmers Market”, leģendārais dziedātājs un pianists- ”Freddy Cole”, blūza ikona –„Otis Taylor” un Āfrikas zvaigzne – „Coco Mbassi”.

Vecrīgu 6. un 7. jūlijā pieskandinās bezmaksas koncerti uz Līvu laukuma brīvdabas skatuves, kur gan Latvijas mākslinieki, kā piemēram, jaunie perkusionisti no Valmieras „Rhythmic Beat Orchestra”, apvienība „Twin Town”, kurā muzicē Kristaps Vanadziņš, kas ieguva Sony Jazz Stage 2007 Grand Prix nominācijā „piano”, kā arī „Andris Ērglis Band” un citi.
Uz brīvdabas skatuves kāps arī viesmākslinieki no Francijas „Musica Brass” , kas atpazīstami ar teatralizētajām performancēm un spēju muzicēt neiedomājamās vietās, piemēram, telefonbūdiņās, baseinos un guļot uz ielas. Uzstāsies arī viesmākslinieki no Lietuvas un Igaunijas, kas apvienojušies projektā „Domas Aleksa& D’ Orange Band”.

Koncerti Norisināsies arī mūzikas klubā „Kaļķu Vārti” , kur uzstāsies Latvijas zvaigzne Intars Busulis, unikālais Latvijas un Somijas kopprojekts „Latvian-Finnish All Stars” un citi. Protams neiztrūkstoša sastāvdaļa ir jam session , kas norisināsies katru vakaru pēc pusnakts.

Kongresu Nama foajē uz Yamaha Stage skatuves bezmaksas koncertus sniegs daudzsološais meiteņu saksofonu kvartets „N[ex]t”, jau minētie „Musica Brass”, kā arī Nacionālo Bruņoto Spēku saksofonu kvartets.

Ekskluzīva iespēja vērot Sony Jazz Stage zvaigžņu izaugsmi un iepazīt Gruzijas mākslinieku spēli būs izbraucienā ar kuģīti „Liepāja”.

Neatņemama festivāla sastāvdaļa ir meistarklases, kas ļauj interesentiem apgūt teoriju, dalīties pieredzē, muzicēt un kontaktēties ar izciliem mūsdienu mūziķiem, tādējādi attīstot domāšanu, spēles tehniku un iemaņas savā mākslinieciskajā darbībā.

Biļetes vēl iespējams iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv, līdz 4.jūlijam vēl pieejama „Superbiļete”, kas ļauj apmeklēt visus Kongresu Nama koncertus ar vairāk kā 50% atlaidi.

Pilnu festivāla programmu un plašāku informāciju par māksliniekiem meklējiet www.rigasritmi.lv !

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
tA6oD9dS3 uG1eE6kH3 replica bags fake bags replica bags

Larue

kW1oI7mK9 iT7bE9eW2 fake bags replica bags fake bags

Tyrone

Eugenehewienāktreģistrēties