Trepanācijas pasākums

Pelican, 10.06.2009., 16:03

Trepanācija ir cauruma izurbšanas operācija galvaskausā, kas senāk (akmens laikmetā un viduslaikos) plaši tika pielietota, lai ārstētu galvas traumas, galvassāpes, melanholiju (depresiju), epilepsiju un citus garīga rakstura traucējumus.

Ar speciāliem instrumentiem izveidojot caurumu galvaskausā, tika izdzīti dēmoni un izņemtā kaula šķemba kalpoja kā talTrepanācijas pasākumsismans, kas atvairīja ļaunos garus.

P3lican pasākumā Trepanācija ar mūzikas palīdzību palīdzēs tikt vaļa no sliktajam domām pēc receptes līdzīgu ārstē ar līdzīgu. Ar smagnējiem ģitāru ritmiem tiks veikta muzikāla trepanācija, ar tumšo melanholiju tiks remdētas sāpes.

Soulfallen – grupa no tumšās Somijas, kas Latvijā spēlēs pirmo reizi, lai prezentētu savu otro studijas albumu "Grave New Worl" (2009).

Grupas skanējumu raksturo agresīvas un smagnējas ģitāras, kombinācijā ar tumšām, melodiskām orķestrācijām, kas ietiecas pašā somu drūmās melanholijas kodolā. Rezultātā grupa iegūst patiesi oriģinālu skanējumu, ko pamatoti paši dēvē par melodic dark metal. Abus grupas studijas albumus – "World Expire" (2007) un jauno "Grave New World" (2009) māsterējis Mika Jussila (Finnvox Studious), kas zinātājiem vien jau ir sava veida kvalitātes rādītājs.
www.soulfallen.com

Manufacturer’s Pride – arī somu grupa, kas Latvijā būs pirmo reizi un prezentēs savu otro studijas albumu "Sound of God’s Absence" (2009).

Grupu veido seši individuālisti, kuru kopējo mērķi iemieso Manufacturer’s Pride. Mūziku raksturo progresīvi death metal rifi harmoniski sapludināti ar futūriskām elektronikas skaņām, papildināti ar rūcošiem un tīriem vokāliem. Rezultātā – dziļš un bagātīgs skanējums, kas tomēr joprojām ir melodic death metal. Grupa necenšas izgudrot riteni no jauna, bet piedāvā klausītājam savādāku skatījumu uz metal mūziku, atšķirīgu no jau ierastā.
www.manufacturerspride.com

Collide - grupa spēlē enerģisku, spēcīgu, ātru un mūsdienīgu thrash metal mūziku, ko ir iespaidojušas tādas pasaulē slavenas grupas kā Slayer, Metallica un Sepultura. Collide teksti ir cieši saistīti ar mūziku un, lielākoties, ir par cilvēka brīvību no visa, kas apspiež cilvēka uzdrīkstēšanos un spēku. Tas izpaužas arī grupas enerģiskajos koncertos, kuri neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.
www.myspace.com/collidemetal

Synodic - grupa 5 cilvēku sastāvā spēlē kopš 2007. gada vasaras. Lielākajai daļai dalībnieku ir gūta pieredze citos projektos. Grupa spēlē melodic death metal un ietekmējas gan no ārzemju, gan pašmāju grupām. Savā daiļradē Synodic cenšas radīt interesantu, ātru, tehnisku un reizē arī melodisku mūziku.
http://draugiem.lv/Synodic

Dislocation - grupa spēlē progressive/contemporary metal stilā, kam pievienoti daži austrumu mūzikas elementi. Kā lielāko ietekmes avotu min tādas grupas, kā Opeth, Necrophagist, bet grupa nekad nav stādījusi sev par mērķi līdzināties kādai jau eksistējošai grupa – vienmēr tiek meklēti jauni skanējuma paraugi un harmonijas. Mūzika ir ļoti dažāda – gan melodiski instrumentālie skaņdarbi, gan arī agresīvas un spēcīgas dziesmas ar rūcošiem un tīriem vokāliem.
http://www.myspace.com/banddislocation

12. jūnijs
Rīga
Klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības iela 193c)
Sākums: 19:00
Ieeja: 3 Ls

spēlē:
Soulfallen melodic dark metal, Somija
Manufacturer’S Pride melodic death metal, Somija
Collide thrash metal, Latvija
Synodic melodic death metal, Latvija
Dislocation progressive/contemporary metal, Latvija

noslēdz:
Dj Mad Butcher – thrash‘n’roll
Dj Hellhammer – death metal

13. jūnijs
Liepāja
Klubā "Fontaine Palace"
Sākums: 21:00
Ieeja: 2 Ls

spēlē:
Soulfallen melodic dark metal, Somija
Manufacturer’S Pride melodic death metal, Somija
+ Dj Megafons


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Terrific article! That is the type of info thazt are meant to bbe shqred across the internet. Shzme on the search engines for no longer positioning this submit higher! Come on over and visit my site . Thanks =) bodybuilder webpage buil muscles

Roy

Uzziniet par ātrāko finansiālās neatkarības veidu. Telegram - @Cryptaxbot

pieniotte

Tiešsaistes ieņēmumi ir vieglākais veids finansiālai neatkarībai. Telegram - @Cryptaxbot

CrytoEmessienāktreģistrēties