Trepanācija

Pelican, 27.05.2009., 11:23

Trepanācija ir cauruma izurbšanas operācija galvaskausā, kas senāk (akmens laikmetā un viduslaikos) plaši tika pielietota, lai ārstētu galvas traumas, galvassāpes, melanholiju (depresiju), epilepsiju un citus garīga rakstura traucējumus.

Trepanācija12. jūnijs
Rīga
Klubā "Melnā Piektdiena" (Brīvības iela 193c)
Sākums: 19:00
Ieeja: 3 Ls

Spēlē:
Soulfallen melodic dark metal, Somija
Manufacturer’S Pride melodic death metal, Somija
Collide thrash metal, Latvija
Synodic melodic death metal, Latvija
Dislocation progressive/contemporary metal, Latvija

Noslēdz:
Dj Mad Butcher – thrash‘n’roll
Dj Hellhammer – death metal

13. jūnijs
Liepāja
Klubā "Fontaine Palace"
Sākums: 21:00
Ieeja: 2 Ls

Spēlē:
Soulfallen melodic dark metal, Somija
Manufacturer’S Pride melodic death metal, Somija
+ Dj Megafons

Trepanācija ir cauruma izurbšanas operācija galvaskausā, kas senāk (akmens laikmetā un viduslaikos) plaši tika pielietota, lai ārstētu galvas traumas, galvassāpes, melanholiju (depresiju), epilepsiju un citus garīga rakstura traucējumus. Ar speciāliem instrumentiem izveidojot caurumu galvaskausā, tika izdzīti dēmoni un izņemtā kaula šķemba kalpoja kā talismans, kas atvairīja ļaunos garus.

P3lican pasākumā Trepanācija ar mūzikas palīdzību palīdzēs tikt vaļa no sliktajam domām pēc receptes līdzīgu ārstē ar līdzīgu. Ar smagnējiem ģitāru ritmiem tiks veikta muzikāla trepanācija, ar tumšo melanholiju tiks remdētas sāpes.

Soulfallen – grupa no tumšās Somijas, kas Latvijā spēlēs pirmo reizi, lai prezentētu savu otro studijas albumu "Grave New Worl" (2009).

Grupas skanējumu raksturo agresīvas un smagnējas ģitāras, kombinācijā ar tumšām, melodiskām orķestrācijām, kas ietiecas pašā somu drūmās melanholijas kodolā. Rezultātā grupa iegūst patiesi oriģinālu skanējumu, ko pamatoti paši dēvē par melodic dark metal. Abus grupas studijas albumus – "World Expire" (2007) un jauno "Grave New World" (2009) māsterējis Mika Jussila (Finnvox Studious), kas zinātājiem vien jau ir sava veida kvalitātes rādītājs.
www.soulfallen.com

Manufacturer’s Pride – arī somu grupa, kas Latvijā būs pirmo reizi un prezentēs savu otro studijas albumu "Sound of God’s Absence" (2009).

Grupu veido seši individuālisti, kuru kopējo mērķi iemieso Manufacturer’s Pride. Mūziku raksturo progresīvi death metal rifi harmoniski sapludināti ar futūriskām elektronikas skaņām, papildināti ar rūcošiem un tīriem vokāliem. Rezultātā – dziļš un bagātīgs skanējums, kas tomēr joprojām ir melodic death metal. Grupa necenšas izgudrot riteni no jauna, bet piedāvā klausītājam savādāku skatījumu uz metal mūziku, atšķirīgu no jau ierastā.
www.manufacturerspride.com

Collide - grupa spēlē enerģisku, spēcīgu, ātru un mūsdienīgu thrash metal mūziku, ko ir iespaidojušas tādas pasaulē slavenas grupas kā Slayer, Metallica un Sepultura. Collide teksti ir cieši saistīti ar mūziku un, lielākoties, ir par cilvēka brīvību no visa, kas apspiež cilvēka uzdrīkstēšanos un spēku. Tas izpaužas arī grupas enerģiskajos koncertos, kuri neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.
www.myspace.com/collidemetal

Synodic - grupa 5 cilvēku sastāvā spēlē kopš 2007. gada vasaras. Lielākajai daļai dalībnieku ir gūta pieredze citos projektos. Grupa spēlē melodic death metal un ietekmējas gan no ārzemju, gan pašmāju grupām. Savā daiļradē Synodic cenšas radīt interesantu, ātru, tehnisku un reizē arī melodisku mūziku.
http://draugiem.lv/Synodic

Dislocation - grupa spēlē progressive/contemporary metal stilā, kam pievienoti daži austrumu mūzikas elementi. Kā lielāko ietekmes avotu min tādas grupas, kā Opeth, Necrophagist, bet grupa nekad nav stādījusi sev par mērķi līdzināties kādai jau eksistējošai grupa – vienmēr tiek meklēti jauni skanējuma paraugi un harmonijas. Mūzika ir ļoti dažāda – gan melodiski instrumentālie skaņdarbi, gan arī agresīvas un spēcīgas dziesmas ar rūcošiem un tīriem vokāliem.
http://www.myspace.com/banddislocation

Pasākumā Būs Pieejams Merch Galds, Kur Būs Iespējams Iegādāties P3licandistro Piedāvātos Cd Par ĪpašĀm Cenām (Noteikti Zemākām, Kā Mūzikas Veikalos), Kā Arī Somu Grupu Merch Atribūtus.


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
sc, 27.05.2009. 22:42:26 (ip:83.99.180.54)
Komentāra reitings: 0

Kilkim Žaibu, tak tajos datumos, lielākā daļa, maksāt spējīgo, mataiņu būs tur. Drosmīga rīcība no organizatoru puses.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā

Richardzer

Hi there! This post could not be written any better! Reading through this post reminds me off my previous room mate! He always kept chatting about this. I will foward this write-up to him.Prretty sure he will have a good read. Many thanks for sharing! Bitcoin site ethereum

Glinda

Artile writing is also a excitement, if you bbe familiar with then yoou can write or else it iis difficult too write. Кипрский инвестиционный фонд JKR homdpage Кипрский инвестиционный фонд

Orvalienāktreģistrēties