"Trendkill Method" piesaka koncertsēriju

Deniss Denisenko, 27.11.2009., 01:59

Aizraujošu pasākumu sērija gada nogalē – šādu jaunumu sarūpējusi grupa "Trendkill Method", kas sniegs vairākus tematiskus koncertus "Monolith Division".

Pirmais no tiem notiks 5.decembrī klubā "Melnā piektdiena". Pasākumā piedalīsies grupas draugi no abām barikāžu pusēm.

Patīk izaicinājums? Ja šādās reizēs baiļu un ceļgaltrīces vietā izjūtat pacilājošu adrenalīna pieplūdumu un esat gatavi atbildēt izaicinājumam, tad tieši tas, kas jums vajadzīgs, ir dzīvajā izpildījumā dzirdēt "Trendkill Method" skaņu brāzmu.

"Trendkill Method" ir pazīstami ar saviem aizraujošajiem koncertiem, kuros apmeklētājiem nav iespējams mierīgi nostāvēt malā, jo dvēseli stindzinošās notis uzjunda garu un liek asinīm vārīties. Grupas mūzika ir sarežģīti izpildāma, taču viegli uztverama. Tas ir unikāls un tādēļ vienlaikus atpazīstams mūzikas stils, kas sevī apvieno visus mūsdienu metāla mūzikas virzienus un spēj iekarot vai pat nolaupīt ikviena melomāna sirdi.

"Trendkill Method" dziesmas – tā ir dziļu tekstu un virtuozu ģitārrifu sintēze. Turklāt grupai raksturīgas dinamiskas un daudzveidīgas kompozīcijas.

Lai koncertus padarītu muzikāli vēl interesantākus, "Monolith Division" pasākumos piedalīsies īpašie viesi. Pirmajā koncertā varēs iepazīties un izbaudīt "Trendkill Method" draugu grupas daiļradi – pasākumā uzstāsies grupa "Беzумные Усилия", Krievijas mūsdienu metāla līderi.

Mūsdienu skaņu un vizuālo izpildījumu / to risinājumu likumdevējs – šāds statuss trāpīgi raksturo "Беzумные Усилия" sniegumu. Rifi, kas izsauc zobu griešanu, lielisks gruvs, virtuozs ģitāristu darbs, turbīnspēcīgs bass, trakulīgs bundzinieka izpildījums un ārkārtīgi labs vokāls! Tā var kodolīgi aprakstīt grupas uzstāšanos.

"Monolith Division" rīkotāji ar prieku paziņo, ka koncertā piedalīsies arī apvienība "Lassie The Cat". Tā ir grupa, kas vienmēr ir gatava eksperimentēt, iet savu ceļu un kuru neapstādinās neviens un nekas.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Como se llamo esto i am from SPAIN

killBlozy

Como se llamo esto i am from SPAIN

killlaw

Thanks for finally talking about > Mašīnas man patīk electric fire suites</a>

Reinaienāktreģistrēties