Tiks atklāta „Latvijas Muzikālā Līga”!

Sigita Paegle, 11.06.2007., 23:14

13. jūnijā pulksten 11:00 „Latvijas Mūzikas Kanāls” (LMK) rīko virtuālo preses konferenci tiešraidē „Latvijas Ziņu Kanālā” (LZK), kuras laikā tiks parakstīta vienošanās par vēl nebijuša projekta - „Latvijas Muzikālās Līgas” – veidošanu.

Vienošanos parakstīs „Latvijas Neatkarīgās Televīzijas” (LNT) ģenerāldirektors Andrejs Ēķis, Radio SWH valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš un LMK valdes priekšsēdētājs Rimants Liepiņš. Virtuālā konference un vienošanās parakstīšana tiks translēta ne tikai tiešraidē „Latvijas Ziņu Kanālā”, bet arī mājas lapā www.lzk.lv .

Savukārt 13. jūnijā pulksten 16:00 hotelī „Bergs” tiks rīkota „Latvijas Muzikālās Līgas” preses konferences neoficiālā daļa, uz kuru tiek aicināti mediju pārstāvji un mūziķi. Šajā daļā tiks paziņots to 12 dziesmu saraksts, kuras jau sākot ar marta mēnesi ir iekļuvušas „Latvijas Muzikālās Līgas” finālā. Tiks demonstrētas šo dziesmu video versijas, kā arī pusfinālistu grupu pārstāvjiem dalīti ieraksti ar safilmēto materiālu.

„Latvijas Muzikālās Līgas” mērķis ir noteikt populārāko dziesmu Latvijā 2007. gadā. Tās ietvaros Radio SWH klausītāji tiek aicināti katru mēnesi balsot par savām mīļākajām dziesmām Radio SWH TOP 20, palielinot savu iecienīto grupu iespēju iekļūt „Latvijas Muzikālajā Līgā”.

Mēneša četrām populārākajām grupām „Latvijas Mūzikas Kanāls” dāvina lielisku iespēju bez maksas nofilmēt skaņdarba videoversiju, tādejādi veidojot ieguldījumu mūzikas video popularizēšanā un attīstībā.

Dziesmu video versijas ar augstas kvalitātes HD kameru tiks filmētas krogā „Andalūzijas suns” un Andrejsalā, kino pilsētiņā Cinevilla. Filmēšanas procesā piedalīsies profesionāla filmēšanas grupa, kuras sastāvā ir pazīstamā režisore Aija Strazdiņa un operators Uvis Burjānis.

Atgādinām, ka “Latvijas Mūzikas Kanāls” ir populāru Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmu televīzijas kanāls, kuru 24 stundas diennaktī ir iespējams skatīties ne tikai www.lmk.lv , bet arī portāla Tvnet Online TV sadaļā un „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklos.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties