"Sus Dungo" koncerts "Garās ceturtdienas" ietvaros

Kristīne Ozola, 21.01.2011., 01:37

Valmierā, mākslas "Galerijā Laipa", ceturtdien, 27. janvārī plkst. 18:00 "Garās ceturtdienas" ietvaros notiks radošās apvienības "Sus Dungo" akustiskais koncerts.

Grupa Sus Dungo ir septiņu meiteņu radoša apvienība, kas darbojas no 2008.gada. Sus Dungo meitenes ne tikai dzied un spēlē, bet arī dejo, spēlē teātrī, raksta scenārijus, fotogrāfē, zīmē un viņas visas vieno māksla un dažādie skatījumi uz lietām, kas arī redzams neordinārajā mūzikā.

Savā profilā draugiem.lv meitenes raksta: "Sus Dungo ir meiteņu radošā apvienība, kuras izpildījumā mūzika, dzeja, video, foto, deja un [..] kļūst par akustisku zaļo rokenrōlu, krāsainu folku, reizēm - underground indie-pop'u, bet galvenokārt... dūdiņroku!"

Meitenes atzīst: "Galvenā būšanas ideja – sajūta ...sajūtu mūzika, ko sarežģīti iedalīt kādā mūzikas stilā vai novirzienā – patiesa, nepieradināta un brīva. Zaļa, spirgta, jauna, prieka un sirsnības pilna sajūta. Un pierādījums par joprojām eksistējošo "joy of the life"."

Radošā apvienība "Sus Dungo" ir piedalījusies mūzikas un mākslas festivālā "Bildes 2009", kur uzstājās kopā ar grupas Astro'n'out solisti Māru Upmani- Holšteini un iesildījušas grupas Anathema ģitāristu Danny Cavanagh. Viens no lielākajiem meiteņu sasniegumiem ir grupas pirmais video dziesmai "Una", kura prezentācija notika Sus Dungo divu gadu jubilejas koncertā 2010. gada 12. februārī.

Mākslas "Galerija Laipa" reizi mēnesī pagarina savu darba laiku un būs atvērta apmeklētājiem no plkst. 11:00 līdz 21:00, tādā veidā vienu ceturtdienu veltot visiem strādājošajiem valmieriešiem un Valmieras viesiem. "Garās ceturtdienas" mērķis ir sniegt iespēju visiem interesentiem apmeklēt izstādes un pasākumus mākslas "Galerijā Laipa" pēc ierastā darba laika.

Ieejas maksa pasākumā : Ls 0,50.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
We are glad to see you in our midst let's get together I want you to Bang me in an adult my nickname (Margarita48) Copy the link and go to me... bit.ly/2x6xaTE 8710809261033

KerryTat

Hej. Mieszkam w Poznaniu i zainteresował mnie rynek samochodowy Polecam wszystkim firmę Prestige. Jest to <a href=https://www.olx.pl/oferta/mechanik-serwis-samochodowy-poznan-extra-ceny-CID619-IDo3UnS.html>Mechanik Poznań</a>.

Brianpax

fx-brokers-review.com/index_sk.html Najlepšie obchodné makléri.

FXBrokershalkienāktreģistrēties