"SuperHuman" piedāvā jauno singlu "Voices"

Grupas menedžeris "Juris", 20.03.2006., 21:16

"Voices" ir pirmais singls no grupas jaunā EP, kas tika ierakstīts februārī kopā ar britu producentu Gregu Haveru (Greg Haver) un Jaunzēlandes skaņu inženieri Klintu Merfiju (Clint Murphy).

SuperHuman""Voices" ir smagāka un agresīvāka nekā mūsu iepriekšējās dziesmas. Piedziedājumā savijās kopā roka enerģija un melodija", stāsta grupas ģitārists Uldis. "Sākumā bija rifs, kas man nedeva mieru. Nospēlēju to grupai un pārējo partijas to padarīja vēl skanīgāku" turpina Uldis.

Ar šo ierakstu grupa ir gājuši vēl tālāk sava skanējuma meklējumos. Ģitāru ierakstā tika izmantoti dažādi efektu pedāļi, tajā skaitā arī, pēc pasūtījuma izgatavotie, no Grega Havera kolekcijas. "Dziesmas beigās arī iespēlēju austrumu perkusiju instrumentu darbuka.", piebilst bundzinieks Dims.

Grupa ļoti atzinīgi vērtē sadarbību ar Gregu Haveru. Pateicoties viņa kreatīvajai pieejai un pieredzei ieraksts skan ļoti pārliecinoši. "Noklausoties "Voices" paliek iespaids, ka nonāci kontaktā ar 10 tonnu smagu ceļa rulli, kas neatstāj izredzes palikt neskartam", uzskata grupa.

Gregs Havers ir pieredzējis Lielbritānijas producents, kas līdz šim sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā "Lost Prophets", "Manic Street Preachers", "Breed 77" u.c., kā arī nesen Sound Division Studijā strādājis ar pašmāju "Tribes Of The City".

Darbs ar producentu un inženieri turpināsies arī gada otrajā pusē. Pēc koncertu un festivālu sezonas grupa plāno sākt strādāt pie jauna materiālā, kas līdz ar dziesmām no grupas EP tiks iekļauts debijas albūmā.

Līdz šim "SuperHuman" ir atzinīgi novērtēti arī ārpus Latvijas, tai skaitā vienā no lielākajiem Baltijas rokfestivāliem "Rabarock", kur 2005. gadā tika izvēlēti kā vienīgie Latvijas pārstāvji.

SuperHuman radās 2004. gada vasarā, kad tās dibinātājs Uldis Blaževičs (ex-Exit ģitārists) atrada domubiedrus Kristianu Kornu, Dmitriju Visunu un Eduardu Matuļu. Sīkāku informāciju par grupu var iegūt apmeklējot grupas mājas lapu www.superhuman.lv, kur ir iespējams noklausīties arī grupas dziesmu fragmentus.

2 komentāri Komentēt var tikai reģistrētie lietotāji, komentārus redz visi lietotāji. reģistrēties vai ielogojies!
deni2s, 23.03.2006. 02:26:28
Komentāra reitings: 0

Dziesmu klausamiet te:
http://www.tvnet.lv/down/music/audio/SuperHuman_-_Voices_.mp3

dzēsts lietotājs, 30.04.2006. 19:37:50
Komentāra reitings: 0

nu gan.kkad nesen pa teļuku rādīja šitos.džeki dziedāja jauno dziesmu un vislaik baigi kārās tā fonogramma :D baig stulbi večiem sanāca

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
tA6oD9dS3 uG1eE6kH3 replica bags fake bags replica bags

Larue

kW1oI7mK9 iT7bE9eW2 fake bags replica bags fake bags

Tyrone

Eugenehewienāktreģistrēties