2.sezonas superfinālā tiksies Monkeyrocks un Karma

Gustavs Terzens, 01.12.2009., 21:04

Pagājušo piektdien, 27.novembrī, sīvā pusfināla cīņā uzvaru pār rēzekniešiem New Buzz guva grupa Karma, kura finālā būs spiesta cīkstēties ar 2.sezonas favorītiem Monkeyrocks.

Abas grupas pārliecinoši ir bruģējušas ceļu līdz svarīgākajai cīņai, katrā no dueļiem gandrīz vienmēr uzvarot ar 2:0, respektīvi – pretinieku atstājot bez punktiem.

Piektdien, 4.decembrī, superfinālā cīņa ritēs līdz trīs uzvarām, tātad maksimāli līdz pieciem raundiem. Tamdēļ abiem sāncenšiem ir jāsagatavo piecas dziesmas. Superfināla cīņas saturu veidos Huskvarn, Skyforger, Rolling Stones, The Beatles, Pink Floyd, kā arī viena oriģināldziesma un viena izvēles koverversija. Superfinālu pagodinās veseli divi īpašie viesi – Huskvarn patriarhs Urbix (Normunds Štefenhagens) un Skyforger teiksmu teicējs Pēteris Kvetkovskis.

Arī šo cīņu būs iespējams vērot tiešraidē www.platforma.lv, atkārtojumu LMK un Arta Dvarionas reportāžas klausīties Radio SWH Rock pārraidē "21.roksimts".

R'n'R uzreiz pēc cīņas finālā uzvarētājiem pasniegs galveno balvu – visas sezonas laikā veikto naudas uzkrājumu. Šībrīža summa – 665 LVL.

Paralēli lielajai cīņai, R'n'R ceturtdien, 3.decembrī, rīkos eksperimentu – pirmoreiz savās mājās ielaidīs rock karaoki. Pēc ilgām iekšējām diskusijām ir panākta vienošanās un visiem rock melodiju cienītājiem būs iespēja iekarot R'n'R skatuvi ar savas balss spēku ! Pulcēšanās un dziesmu pieteikšana no 22:00.

5.decembrī, sadraudzības koncertu ietvaros notiks ilgi gaidīts un leģendām apvīts pasākums – Rūsa un Inokentijs Mārpls kopā vienā vakarā. Nevienam nav noslēpums, ka Viesturs Polikarps, Raimonds Lagimovs (Dambis) un Jānis Levits ir bērnības draugi, tamdēļ vakaru noturēt uz zināmāko dziesma viļņa nebūs nekādu problēmu!

R'n'R atgādina, ka šīs nedēļas beigās beidzas pieteikšanās Solo Ģitāristu dueļu 2.sezonai. Sīkāka info par pieteikšanās noteikumiem šeit: www.rocknriga.lv.

Un vēl – uz visiem R'n'R pasākumiem ieeja ir par brīvu.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Pqafbas mdunsby@hybridge.com :

Qggcjzh

Zgtbhhf martin15@martins.com :

Gywhfuj

Yrrffao mdunsby@hybridge.com :

Gbjgcohienāktreģistrēties