13. jūnijā Studentu klubā ballīte ar SweetWaterz

Anita Alksne, 10.06.2008., 14:32

Piektdien, 13. jūnijā Studentu klubā uzstāsies grupa SweetWaterz.

Četri no visu laiku labākās latviešu funk/acid jazz grupas Time After Time mūziķiem, gan ar nosaukumu - „SweetWaterz”, biežāk redzami korporatīvajos pasākumos un firmu ballītēs, nekā mūzikas klubos. No TAT sastāva grupā spēlē komponists un aranžētājs Kārlis Lācis (taustiņi, vokāls), Kaspars Zemītis, kas spēlē ģitāru daudzos Latvijas mūzikas projektos (ģitāra, vokāls), Lielās mūzikas balvas 2006 laureāts Gints Pabērzs (tenora un soprāna saksofons) un Mārtiņš Linde, viens no pieprasītākajiem bundziniekiem Latvijā. Grupai pievienojies Oskars Zemītis (bass, vokāls). Visi kopā viņi tiek dēvēti par lieliskajiem un nepārspējamajiem, viņi garantē jautrību katrā pasākumā, kurā piedalās, un ar viņu meistarību ir grūti sacensties, ne velti lielākajos mūzikas pasākumos ar Sweetwaterz kopā spēlē Latvijas profesionālie orķestri. Viņi uzstājas arī kā pavadošais sastāvs ar Intaru Busuli, Lindu Leen utt.

Šajā koncertā puišiem pievienosies arī 4 brīnumdaiļas vokālistes, kuras šādā sastāvā debitēja jaungada uzvedumā „Cabaret Plin Plin”.

Par dejām pēc dejām ar Sweetwaterz gādās Dj Chill.

Pasākums vienlaikus ir arī Mūzikas akadēmijas izlaiduma ballīte. To atbalsta Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija.

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv par draudzīgu cenu studentiem Ls 3,00, ne-studentiem Ls 4,00, pie ieejas – būs jāmaksā vairāk.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties