Latvijā notiks starptautiskais romu kultūras festivāls

Levs Berezins, 04.08.2015., 16:17

No 15. līdz 18. augustam Latvijā norisināsies unikālais un ikgadējais romu (čigānu) Kultūras festivāls - "International Romani Culture Festival"

"Internationa Romani Culture Festival"Šis festivāls kļūs par ievērojamu notikumu mūzikas pasaulē. Slaveni starptautiska līmeņa ansambļi un solisti pulcēsies vienuviet, lai prezentētu kultūras pērles no romu mūzikas pasaules. Festivālā piedalīsies arī pasaulē slaveni mūziķi kā goda viesi. Pasākums tiks atspoguļots presē, internetā un televīzijā. Festivāla kulminācija būs krāsains muzikālais šovs ar atklāšanas ceremoniju, festivāla dalībnieku krāšņie gājieni nacionālajos tērpos ar pārstāvētās valsts karogiem. Bet festivāla noslēgums norisināsies no 17.–18. augustam, Dzintaru koncertzālē (Galā koncerts sadalīts divos vakaros).

Par sezonas kroni kļūs ekskluzīvs nakts koncerts pie ugunskura pludmalē īpašiem viesiem – Romani Pativ, sena romu tradīcija godināt viesus. Viesi varēs ne tikai baudīt dzīvo mūziku, atpūsties noslēguma vakariņās, bet arī piedalīties darbībā.

Festivālā piedalīsies ansambļi un solisti no sekojošām valstīm: Norvēģija, Ungārija, Maķedonija, Francija, Somija, Spānija, Ukraina, Zviedrija, Indija, Itālija, Latvija, Izraēla, Bulgārija, Rumānija, Lietuva, Krievija.

Spilgto Balkānu kultūru pārstāvēs viesi no Rumānijas – Mahala Rai Band no Bulgārijas – Jony Iliev un nepārspējamā romu karaliene Esma Redzepova. Arī viesi no Krievijas – Nikolajs Vasiļjevs un šovteātris "Tabors atgriežas", no Norvēģijas – "Raya and Gipsy Legacy", no Ukrainas – Valenta un Jurijs Koržovi, grupa "Romen". "Jazz Manouche" mūzikas virziena cienītājus priecēs grupas no Beļģijas un Francijas - "Rosenberg Trio" un Tchavolo Schmitt. Flamenko mākslu rādīs "Puerto Flamenco" no Spānijas un "Camerata Flamenko Project" no Somijas, Sautino Spinelli no Itālijas, Aladar un Romani Yag ar cimbalām un vijolēm. Īpašu dāvanu latviešu publikai sagadās viesis no Indijas Dev Bhardwaj ar ansambli. Romu estrādes mūziku atskaņos Viktoria Famulson no Zviedrijas. Un visbeidzot – Latvijas skatītājiem jau labi pazīstamie Sare Roma no Lietuvas un pašmāju Ame-Roma. Goda viesi – starptautiski atzīti mūziķi, kam nav romu saknes, uzstāsies festivālā iniciatīvas atbalstam.

Vairāk informācijas par pasākumu: www.ircf.eu.

Biļetes visās "Biļešu Paradīzes" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
선물옵션,대여계좌,포월드, 해외선물, %anchor_text (https://tradingdal.com/) 임대, 선물옵션커뮤니티 트달입니다. 안전하고 신속한 선물계좌, 국내선물, 해외선물 비대면계좌 신청을 원하시는 분은 선물 트레이딩의 달인 트달 선물옵션 커뮤니티를 찾아주세요.

Maxwell

Excellent Web page, Continue the beneficial work. With thanks! my blog post - %anchor_text (https://tiemgiatmom1.blogspot.com/2019/05/bi-quyet-giat-giay-sach-tinh-nhu-moi-mua.html)

Sommer

Maintain the spectacular work !! Lovin' it! Feel free to surf to my page - 成人影片 (https://sureporn.com)

Walkerienāktreģistrēties