"STandART" 7 gadu jubilejas koncerts

Edgars Āboliņš, 25.02.2009., 23:35

Sestdien, klubā "Space Dog" savu 7 gadu jubileju svinēs elektroniskās mūzikas grupa "STandART".

Grupu "STandART" 2002.g. Jelgavā izveidoja Kalvis Kluburs. Sākotnēji grupa piedzīvoja vairākas dalībnieku un muzikālo virzienu maiņas, līdz 2004.g. nostiprinājās tās 4 cilvēku pamatsastāvs: Kalvis Kluburs, Juris Tipa (ex-Depo, ex-Pasaules Gaisma), Harijs un Vladislavs Beļski. Grupa izdevusi vairākus singlus un video. 2007.g. dienasgaismu ieraudzīja pirmais pilna garuma studijas albums "Australia", kurš tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gad a balvai kategorijā "Labākā Debija". 2008.g. vasarā par jauno grupas ģitāristu kļuva Mārtiņš Links.

"STandART" ir koncertējuši Baltijas valstīs un Polijā, tai skaitā, tikuši uzaicināti par leģendārās vācu synthpop grupas "Camouflage" iesildītājiem Igaunijā. Ārvalstu mūzikas kritiķi uzsver – lai gan "STandART" muzikālais virziens ir vairāk vai mazāk skaidrs, tomēr grupai izdodas panākt ļoti īpašu un savdabīgu skanējumu.

2009.g. grupa ir uzsākusi ar jauna albuma ierakstu, kurš tāpat kā pirmais albums "Australia" tiek veidots Siguldas "Skaņu studijā" sadarbībā ar Kasparu Tobi ("Dzelzs Vilks"). Lai gan albuma ieraksts vēl ir sākuma stadijā, koncertā būs iespēja dzirdēt vairākas no jaunajām dziesmām.

Kā viesi pasākumā piedalīsies arī "STandART" ģitārista Mārtiņa Linka otra grupa - "Ēnu Kaleidoskops" (kuras uzstāšanos kopš rudens ar elektroniskām skaņām papildina arī Kalvis Kluburs), kā arī "RABAR The Project". Par atmosfēru vakara gaitā rūpēsies Standartmusic.LV dīdžeji – DJ Momentz un DJ GAC.

"Space Dog" atrodas Vecrīgā, Vecpilsētas ielā 19. Ieeja pasākumā no 21:00, ieejas maksa – 2 lati.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hi, i bought here https://www.amazon.com/Clever-Cutter-2-Food-Chopper/dp/B01D1ZH93G/ clever cutter and its great! #buymycutter

Mikesceta

Прошлым вечером смотрел материалы инета, и неожиданно к своему удивлению заметил актуальный веб-сайт. Ссылка на него: <a href=https://forexunion-ltd.com/>приумножить доход</a> . Для меня вышеуказанный вебсайт произвел хорошее впечатление. Успехов всем!

Arthurmop

Seems as if someone finally figured it out, normal ad share programs suck, cant wait to see what this platform can offer. ,<a href=https://goo.gl/rTmyhn>Crazy Ad Profit Reviews</a> ,<a href=https://fb.com/groups/Crazyadprofits/>Crazy Ad Profit</a>

cradprofitsyFesienāktreģistrēties