"STandART" 7 gadu jubilejas koncerts

Edgars Āboliņš, 25.02.2009., 23:35

Sestdien, klubā "Space Dog" savu 7 gadu jubileju svinēs elektroniskās mūzikas grupa "STandART".

Grupu "STandART" 2002.g. Jelgavā izveidoja Kalvis Kluburs. Sākotnēji grupa piedzīvoja vairākas dalībnieku un muzikālo virzienu maiņas, līdz 2004.g. nostiprinājās tās 4 cilvēku pamatsastāvs: Kalvis Kluburs, Juris Tipa (ex-Depo, ex-Pasaules Gaisma), Harijs un Vladislavs Beļski. Grupa izdevusi vairākus singlus un video. 2007.g. dienasgaismu ieraudzīja pirmais pilna garuma studijas albums "Australia", kurš tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gad a balvai kategorijā "Labākā Debija". 2008.g. vasarā par jauno grupas ģitāristu kļuva Mārtiņš Links.

"STandART" ir koncertējuši Baltijas valstīs un Polijā, tai skaitā, tikuši uzaicināti par leģendārās vācu synthpop grupas "Camouflage" iesildītājiem Igaunijā. Ārvalstu mūzikas kritiķi uzsver – lai gan "STandART" muzikālais virziens ir vairāk vai mazāk skaidrs, tomēr grupai izdodas panākt ļoti īpašu un savdabīgu skanējumu.

2009.g. grupa ir uzsākusi ar jauna albuma ierakstu, kurš tāpat kā pirmais albums "Australia" tiek veidots Siguldas "Skaņu studijā" sadarbībā ar Kasparu Tobi ("Dzelzs Vilks"). Lai gan albuma ieraksts vēl ir sākuma stadijā, koncertā būs iespēja dzirdēt vairākas no jaunajām dziesmām.

Kā viesi pasākumā piedalīsies arī "STandART" ģitārista Mārtiņa Linka otra grupa - "Ēnu Kaleidoskops" (kuras uzstāšanos kopš rudens ar elektroniskām skaņām papildina arī Kalvis Kluburs), kā arī "RABAR The Project". Par atmosfēru vakara gaitā rūpēsies Standartmusic.LV dīdžeji – DJ Momentz un DJ GAC.

"Space Dog" atrodas Vecrīgā, Vecpilsētas ielā 19. Ieeja pasākumā no 21:00, ieejas maksa – 2 lati.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Hi again, Barbara Great to &#78e6;se1ࢪ more of your garden. Our gardens can be both magical and mysterious with fog can’t they? Your photos are great and you have captured the mood of your garden beautifully

Tasmine

es izveseļošos!

ex mental patient

lieliski, attinu bildes no pašiem sākumiem šeit. diena norakstīta. baigais prieks.

irmgarde gardeienāktreģistrēties