Smash Tv no Bpitch Control uzstāsies Rīgā

Renāte Auziņa, 23.08.2007., 14:21

Šo piektdien, 24. augustā, klubā Space: Garage trešajā Hello Garage! pasākumu sērijas koncertā ar savu dzīvo mūzikas priekšnesumu uzstāsies Berlīnes elektroniskās mūzikas izdevniecības Bpitch Control mūziķis Holgers Cilske (Holger Zilske), pazīstams kā Smash Tv.

Pēdējo 10 gadu laikā Berlīne ir Eiropas elektroniskās mūzikas minimal - techno žanra citadele. Bpitch Control kopā ar Tresor un Kanzleramt mūzikas izdevniecībām ir Berlīnes techno mūzikas aktīvais kodols.

Mūzikas izdevniecību Bpitch Control 1997.gadā izveidoja mūziķe Ellen Allien un tieši šī izdevniecība nospēlēja svarīgu lomu zīmola "Izgatavots Berlīnē" radīšanā.

Bpitch Control darbības lauks ir ļoti plašs un aizraujošs. Te, līdztekus techno ierakstu izdevniecības statusam, raksturīga izaicinoša attieksme. Muzikāliem eksperimentiem, ar kuriem aizraujas izdevniecības mākslinieki, ir daudz kopīga ar IDM un experimental electronica žanriem. Mūzika, kuru izdod Bpitch Control, ir saprotama, liriska, pieejama un ļoti dejojama. Tajā viss ir pakļauts galvenajam mērķim — likt cilvēkam izpaust pozitīvas emocijas ar dejas palīdzību. Tajā tiek ierakstīti šobrīd tik aktuālie mūziķi, kā Ben Klock, Modeselektor, Paul Kalkbrenner, Sascha Funke. Remiksu sērija Boogy Bytes ir absolūtais "must have" jebkura elektroniskās mūzikas cienītāja kolekcijā.

Neatņemama izdevniecības darbības daļa ir mūzikas pasākumu organizācija. Parasti šajos pasākumos piedalās visas Bpitch Control "lokomotīves". Šie pasākumi ir ieguvuši milzīgu popularitāti, dažreiz to norises vieta tiek paturēta slepenībā līdz pēdējam brīdim, jo klubos vienkārši nav vietas visiem apmeklētājiem.

Smash TV ir aktīvi koncertējošā Holgera Cilskes mūzikas projekts, kurš ne tikai ieraksta savu mūziku Bpitch Control studijā, bet arī regulāri uzstājas ar saviem dīdžeju setiem un strādā pie izdevniecības kolēģu Ellen Allien, Apparat, Kiki albūmiem.

Pasākumā Rīgā Holgers Cilske ieradīsies savas Baltijas turnejas ietvaros un 24. augustā uzstāsies ar live priekšnesumu klubā Space: Garage.

Pasākumu dažādos pašmāju mākslinieki:

Max Brannslokker (LIVE!)
DJ Kone (Fuckforfriendship.com)
DJ Baravika (Fuckforfriendship.com)
DJ Andrei A (Fuckforfriendship.com)
DJ Zedmitry (Fuckforfriendship.com)

Norises laiks:  piektdiena, 24.augusts

Klubā Space:Garage, Andrejostas ielā 4, Andrejsalā

Sākums plkst. 22:00

Biļetes cena ar flajeru - Ls 2,-
Biļetes cena bez flajera - Ls 4,-

Organizē: FuckForFriendship, Uksus un Ind-Ex

http://www.myspace.com/holgerzilske
http://www.bpitchcontrol.com/artist/11
www.fuckforfriendship.com
www.ind-ex.com
www.uksus.net


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties