"SKYR" rīko šī gada pēdējo muzikāli saviesīgo pasākumu Liepājā

"SKYR", 17.12.2007., 14:35

21.decembrī uz kluba „Fontaine Palace“ skatuves muzicēs "Picnic" no Igaunijas, kā arī "Židrūns" un "00:59:59" no Latvijas.

Par dejām vai cita satura izklaidi mūzikas pavadījumā rūpēsies Jānis Žilde, kas apņēmies šajā vakarā pildīt dīdžeja pienākumus.

Izvairoties no nepārredzamajām rindām lielveikalos un pieprasījuma pēc patēriņa kredīta aizpildīšanas, "SKYR" tomēr ir sarūpējusi muzikāli piesātinātu dāvanu piektdienas pasākuma apmeklētājiem. Joprojām turot buru pretim jaunām un daudzsološām pašmāju grupām, kā arī Latvijā reti, sen vai ne- redzētiem kaimiņvalstu mūziķiem, uz Liepāju uzaicināti viesi no Tartu – grupa "Picnic", no Pilsrundāles – "Židrūns", un "00:59:59" no Ogres.Grupa "Židrūns"

"Picnic" jeb ziemeļu kaimiņu trijotne zem šāda nosaukuma muzicē nepilnu gadu, taču igauņu neatkarīgajā mūzikā erudītiem viņu sejas liksies pazīstamas, jo iepriekš tās vīdēja grupā "dONT". Rāms un intīms indie ar meitenes vokālu, kuru ritmisku un savdabīgu dara dažādi elektroniski elementi – aptuvena, bet ne aplama maniere, kurā muzicē šis trio. "Židrūns", kas iemiesojies četros glīti ģērbtos, labi sasukātos, bet nemiera pilnos latviešu jaunekļos, Liepājā spers savu pirmo oficiālo kopsoli ar "SKYR" pretim debijas albumam, kurš gaidāms nākošā gada pirmajā ceturksnī. Kā īpašs šajā vakarā iegādājams albuma priekšvēstnesis būs miniatūras formas un tirāžas singls "Šņāc šoseja", kurā iekļautas arī divas grupas grāvēju koncertversijas. Visbeidzot, "00:59:59" ir notikums jeb ikdienā šķirtu draugu un paziņu reta tikšanās, kas beidzas ar dzeju franču mēlē, metalofonu un šokolādes fabrikas Čārliju. Bez savstarpēji tik atšķirīgās koncertprogrammas vakars noteikti ieilgs disko gaismās spīdot un laistoties Jāņa Žildes acīm, kurš pirmo reizi "Fontaine Palace" nebūs ne mūzikas kritiķis, ne "The Satellites" un pat ne "Satellites LV", bet gan deju instruktors.

Ieeja uz pasākumu no 21:00, cena – 1,5Ls.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Sun52

HenryabulT

Gabrielham

Тема не простая но и не сложная ArataurNiladwyn@gmail.com 000*** hc.lv

UTlEAdYmEZienāktreģistrēties