Neatkarīgā ierakstu izdevniecība "Skyr" piedāvā koncertu

"SKYR", 05.09.2007., 16:15

8. septembrī Liepājā, klubā "Fontaine Palace" notiks neatkarīgās ierakstu izdevniecības "SKYR" rīkots koncerts, kurā piedalīsies grupas "Opium Flirt" no Tartu un "Stūrī Zēvele" no Kuldīgas, turpretī dejotgribētājus izklaidēs DJ "Rojas Klāvests".

Turpinot nesenu un neregulāru tradīciju, leibls "Skyr" interesentiem ir sagādājis jaunu, iespējams iepriekš nedzirdētu pārsteigumu. Proti, 8.septembra vakarā pirmoreiz Latvijā viesosies eksperimentāli instrumentāls duets no Tartu – "Opium Flirt". Divi draugi, Ervīns un Erkki, kopā muzicēt sāka 2004.gadā. Kopš tās dienas viņi ir paguvuši ierakstīt un saviem spēkiem izdot savu pirmo albumu “Saint European King Days”, ierakstījuši koncertu Igaunijas Radio, kas vēlāk tika pārraidīts programmas “Vibratsioon” ietvaros, kā arī izklejojušies savās un nereti pieaicināto draugo muzikālajās ietekmēs, līdz beidzot nonākuši pie sava “2007.gada skanējuma”. To mūziķi paši dēvē par “Toma Veitsa, Nīla Janga un Mogwai satikšanos”, jo šī brīža programmu pavada country, folk un postrock žanru klātbūtne. Uz skatuves Liepājā duets pārtaps par sekstetu, jo Ervīnam un Erkki pievienosies viņu draugi ar čellu, otru ģitāru, perkusijām un citiem instrumentiem. Klausītājiem tiek solīts vairāk kā stundu ilgs priekšnesums jeb sacerējums ar ievadu, iztirzājumu un nobeigumu – kulmināciju.

Grupa "Stūrī Zēvele" ir pieci jaunieši (trīs no kuriem ir daiļā dzimuma pārstāves) no Kuldīgas, kas kopā muzicēt sāka 2006.gada septembrī, mājas apstākļos radot mājīgas dziesmas. Ir nospēlēti vairāki koncerti dzimtajā Kuldīgā un tās apkārtnē, kā arī Radio SWH kurētās jauno mūziķu aptaujas “Pagrabs” koncertā "Fono Fest" ietvaros šī gada jūlijā. “Nesteidzīgs un melodisks indie” ir gana trāpīgs apzīmējums "Stūrī Zēvele" skanējumam, kuru vēl interesantāku padara ne vien jancīgais nosaukums, bet arī Justīnes spēlētā flauta un Kates un Klāva divbalsīgais dziedājums.

DJ "Rojas Klāvests" ir cilvēks (vīrietis) hameleons. Klīst balsis, ka, slēpjoties aiz neskaitāmiem pseidonīmiem, viņš vienlaikus ir dažādu sociālo, politisko un reliģisko grupējumu domubiedrs. Izcīnot uzvaras dažādās frontēs, viņš ir atradis laiku, lai gūtu uzvaru arī pār dejotāju prātiem un locekļiem 8.septembra pasākumā. Ieteikums: iepriekš garīgi un fiziski sagatavoties!

Ieeja klubā no 21:00, ieejas maksa – 1,5LS.

Papildus informācija:

http://www.myspace.com/silencekillsyou
www.myspace.com/opiumflirt
www.fontainepalace.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
zA6yW2rK2 vK4tV8aH0 replica bags fake bags fake bags

Debora

wL7xQ8oZ4 zH9fI1nC1 fake bags replica bags replica bags

Young

pZ6zT2xL8 iH5kB4lJ3 replica bags replica bags replica bags

Michaelaienāktreģistrēties