Sergeja Jēgera balss skan Latvijā un pasaulē

Indra Rubene, 23.01.2008., 14:49

Kontrtenors Sergejs Jēgers 2008. gadu uzsācis, aktīvi muzicējot gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām, kā arī gatavojoties jauniem projektiem.

Jau 26. janvārī skatītāji ar Sergeju Jēgeru varēs tikties Latvijas Nacionālās operas izrādē „Alčīna”, kurā titullomu dziedās Sonora Vaice, bet Sergejs Jēgers iejutīsies Rudžēro tēlā. Savukārt 19. februārī operā „Alčīna” Sergejs Jēgers dziedās kopā ar Ingu Kalnu Alčīnas lomā.

Tā kā Sergeja Jēgera sniegums pagājušajā gadā novērtēts ar nominācijām gan Lielās mūzikas balvas, gan „Dienas” gada balvas kultūrā kontekstā, tad mākslinieks piedalīsies arī abu balvu pasniegšanas ceremonijās un koncertos.

Sergejs Jēgers aicināts piedalīties arī Hermaņa Brauna fonda 10 gadu jubilejas galā koncertos 11. un 12. februārī Latvijas Nacionālajā operā. Hermaņa Brauna fonds rīko arī koncertus 18. martā Rīgas Domā un 25. martā Ventspilī, kuros Sergejs Jēgers kopā ar Inesi Galanti un instrumentālo ansambli Andra Veismaņas vadībā atskaņos A.Vivaldi un Dž.B.Pergolēzi „Stabat Mater”, vienlaikus ieskandējot arī jaunu kompaktdisku ar „Stabat Mater” ierakstiem.

27. martā Sergeja Jēgera balss skanēs Toronto, bet 1. aprīlī - Klīvlendā, kur viņu aicinājuši turienes latviešu kultūras dzīves organizētāji.

Jau šobrīd Sergejs Jēgers gatavojas koncertam „Duetā ar kontrtenoru” 24. aprīlī Lielajā Ģildē, kurā kontrtenora balss skanēs kopā ar Kristīnes Gailītes soprānu, Ilonas Bageles mecosoprānu un Armanda Siliņa baritonu, kā arī Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un diriģentu Mārtiņu Ozoliņu.

11. maijā iecerēts labdarības koncerts „Ar dziesmiņu ciemos eju” Latvijas Nacionālajā teātrī, kurā Sergejs Jēgers Arvīda Žilinska dziesmās sadziedāsies ar Strazdumuižas internātvidusskolas un Jelgavas speciālās skolas bērniem.

12. maijā Sergejs Jēgers kopā ar Latvijas Nacionālās operas trupu dosies uz Spāniju, lai dziedātu Rudžēro trīs operas „Alčīna” izrādēs Valjadolidā.

Savukārt 5. jūnijā Rīgas Operas festivāla ietvaros Sergejs Jēgers dziedās Benjamīnu Ērika Ešenvalda operā „Augļu koks ir Jāzeps”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Hi, i bought here https://www.amazon.com/Clever-Cutter-2-Food-Chopper/dp/B01D1ZH93G/ clever cutter and its great! #buymycutter

Mikesceta

Прошлым вечером смотрел материалы инета, и неожиданно к своему удивлению заметил актуальный веб-сайт. Ссылка на него: <a href=https://forexunion-ltd.com/>приумножить доход</a> . Для меня вышеуказанный вебсайт произвел хорошее впечатление. Успехов всем!

Arthurmop

Seems as if someone finally figured it out, normal ad share programs suck, cant wait to see what this platform can offer. ,<a href=https://goo.gl/rTmyhn>Crazy Ad Profit Reviews</a> ,<a href=https://fb.com/groups/Crazyadprofits/>Crazy Ad Profit</a>

cradprofitsyFesienāktreģistrēties