Sergeja Jēgera balss skan Latvijā un pasaulē

Indra Rubene, 23.01.2008., 14:49

Kontrtenors Sergejs Jēgers 2008. gadu uzsācis, aktīvi muzicējot gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām, kā arī gatavojoties jauniem projektiem.

Jau 26. janvārī skatītāji ar Sergeju Jēgeru varēs tikties Latvijas Nacionālās operas izrādē „Alčīna”, kurā titullomu dziedās Sonora Vaice, bet Sergejs Jēgers iejutīsies Rudžēro tēlā. Savukārt 19. februārī operā „Alčīna” Sergejs Jēgers dziedās kopā ar Ingu Kalnu Alčīnas lomā.

Tā kā Sergeja Jēgera sniegums pagājušajā gadā novērtēts ar nominācijām gan Lielās mūzikas balvas, gan „Dienas” gada balvas kultūrā kontekstā, tad mākslinieks piedalīsies arī abu balvu pasniegšanas ceremonijās un koncertos.

Sergejs Jēgers aicināts piedalīties arī Hermaņa Brauna fonda 10 gadu jubilejas galā koncertos 11. un 12. februārī Latvijas Nacionālajā operā. Hermaņa Brauna fonds rīko arī koncertus 18. martā Rīgas Domā un 25. martā Ventspilī, kuros Sergejs Jēgers kopā ar Inesi Galanti un instrumentālo ansambli Andra Veismaņas vadībā atskaņos A.Vivaldi un Dž.B.Pergolēzi „Stabat Mater”, vienlaikus ieskandējot arī jaunu kompaktdisku ar „Stabat Mater” ierakstiem.

27. martā Sergeja Jēgera balss skanēs Toronto, bet 1. aprīlī - Klīvlendā, kur viņu aicinājuši turienes latviešu kultūras dzīves organizētāji.

Jau šobrīd Sergejs Jēgers gatavojas koncertam „Duetā ar kontrtenoru” 24. aprīlī Lielajā Ģildē, kurā kontrtenora balss skanēs kopā ar Kristīnes Gailītes soprānu, Ilonas Bageles mecosoprānu un Armanda Siliņa baritonu, kā arī Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri un diriģentu Mārtiņu Ozoliņu.

11. maijā iecerēts labdarības koncerts „Ar dziesmiņu ciemos eju” Latvijas Nacionālajā teātrī, kurā Sergejs Jēgers Arvīda Žilinska dziesmās sadziedāsies ar Strazdumuižas internātvidusskolas un Jelgavas speciālās skolas bērniem.

12. maijā Sergejs Jēgers kopā ar Latvijas Nacionālās operas trupu dosies uz Spāniju, lai dziedātu Rudžēro trīs operas „Alčīna” izrādēs Valjadolidā.

Savukārt 5. jūnijā Rīgas Operas festivāla ietvaros Sergejs Jēgers dziedās Benjamīnu Ērika Ešenvalda operā „Augļu koks ir Jāzeps”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties