Liepājniece Sandra Jurberga laiž klajā pirmo singlu

Sandra Jurberga, 01.07.2015., 11:35

Jaunā mūziķe Sandra Jurberga pēc uzvaras jauno dziedātāju konkursā "Bliez pa Notīm", kurš norisinājās pagājušā gada pirmajā pusē Liepājas klubā "Pilsētas vārti", laiž klajā savu pirmo singlu "Satiksimies vējā", kura aranžiju veidojis mūziķis Ivars Sudmalis.

Liepājniece Sandra Jurberga laiž klajā pirmo singluSandra savas mūziķes gaitas uzsākusi jau bērnībā, dziedot dažādos ansambļos un koros, tomēr 2009. gadā iegādāta pirmā ģitāra un vēlāk sākušas tapt pirmās oriģinālkompozīcijas, kur viena no tām savu debiju pieredzējusi jau 2010. gada aprīlī uz Liepājas 1. Rokkafejnīcas skatuves. Vēlāk jaunā mūziķe piedalījusies dažādos privātos un publiskos pasākumos, izpildot savas oriģinālkompozīcijas.

"Satiksimies vējā" ir Sandras pirmā dziesma, kas ierakstīta studijā, bet nākotnē plānots ierakstīt arī citas, sadarbojoties ar Ivara Sudmaļa ierakstu studiju.

"Mūzika rada laimes sajūtu gan to klausoties, gan spēlējot," uzsver Sandra. "Katru skaņdarbu es radu sev, savu iekšējo sajūtu spogulijai, bet lielu gandarījumu sagādā klausītāji, kuri sajūt daļu sevis tajā."

Dziesmas teksta un mūzikas autore ir pati Sandra, bet ieraksta aranžiju izstrādājis Ivars Sudmalis.

Ivars Sudmalis ir nācis no Liepājas un jau kopš bērnības saistīts ar mūziku, iesaistoties tajā gan kā dažādu instrumentu izpildītājs, gan kā dziesmu sarakstītājs, gan kā dziesmu producētājs, gan dziesmu ierakstītājs savā ierakstu studijā. Tāpat, sadarbojoties ar citiem komponistiem, kā tekstu autors.

2012. gadā dziesma iesvētīta par dzejas uzveduma "Satiksimies vējā" himnu.

Dziesma "Satiksimies vējā" Youtube vietnē: www.youtube.com/watch?v=pgfFdUWOBkk.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
aF3bG8tC5 kW0sO7lA3 eM5zL7yT8 fP4oQ5jH8 jD4gB4fF7

Sharon

cE6sT1yM8 jQ3oM4sC2 eS3aE1cY8 yG9wU2vI3 sA5lI2mU5

Shay

zW5iV6rI4 dV5zM6bQ4 dA1fB7mA9 nX6jC1aT8 lL5qL0qJ9

Milesienāktreģistrēties