Sākusies biļešu pārdošana uz "Mumiy Troll" koncertu

Liene Pundore, 05.12.2008., 15:22

888 biļetes ir pieejamas ikvienam par maksimāli zemu cenu – 8 latiem.

 Netaliec uz rītdienu to, ko vari izdarīt jau šodien! Par akcijas cenu viena persona varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes un tā attiecas uz stāvvietām un sēdvietām.

"Mumiy Troll" uzsāks jauno muzikālo gadu ar savu uzstāšanos Eiropas turnejas ietvaros. Koncerts notiks sestdien, 2009. gada 14. februārī. Grupa uzstāsies ArēnGrupa "Mumiy Troll"ā "Rīga", prezentējot savu jauno albumu "8".

Šajā gadā rokgrupas kreatīvās darbības rezultātā ir iznācis dubultalbums "8", kura kopējais skanējuma ilgums ir 87 minūtes. "Astotnieks" ir saņēmis lieliskas atsauksmes ne tikai no kritiķiem, bet arī no visiem tiem, kuri albumu ir iegādājušies un noklausījušies šeit Latvijā. Jaunais albums sniedz kādam aizmirstas, kādam jauniegūtas un kādam atgūtas sajūtas un iespaidus - to visu varēs redzēt grupas sniegtajā koncertā, kas iespējams neatstās vienaldzīgu nevienu.

Iļja Lugatenko par albumu:" Šī albuma unikalitāte ir tas, ka ar katru klausīšanās reizi iespējams atklāt ko jaunu ne tikai mūzikā, bet arī sevī pašā."

Mūzikas kritiķis Artēmijs Troickis: "Jaunais "Mumij Troļ" albums ir labākais krievu rokmūzikas albums kopš pēdējā grupas "Кино" ieraksta."

Neticami progresīvs un aktuāls skanējums noteikti garantē vairāk kā divu stundu garu koncerta programmu pilnu emocijām un vēlmi elpot ar pilnu krūti.


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
GreggviovA (gregg.wow.91@mail.ru), 18.10.2019. 21:35:25 (ip:5.18.234.59)
Komentāra reitings: 0


Декоративные газоны являются важной частью озеленения. На них размещают объемные элементы композиции – деревья, кустарники, цветники, садовую мебель, корты и http://zabor-iz-profnastila-deshevo.blogspot.ru/2017/03/blog-post_34.html спортивные площадки, садовую скульптуру

HowardNom (yit.h85@mail.ru), 20.10.2019. 04:14:54 (ip:5.18.234.59)
Komentāra reitings: 0


Такие газоны создают, как статут, посредством улучшения существующих травостоев естественного происхождения. Территории, отводимые около поляны http://zabor-iz-profnastila-deshevo.blogspot.ru/2017/03/blog-post_7.html и лужайки и покрытые естественным травостоем, подвергают частичному рыхлению, с поверхности удаляют грубостебельные сорняки

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
channelnewsasia north koreachannel news asia

Raymondjab

Greetings! Very useful advice in this particular post! It's the little changes that produce the most important changes. Thanks for sharing! vit stol ekben simpc.nnutunman.com/map11.php

vit stol ekben

Одновременно с этим существует и другая сторона формирования и организации высказывания.

Apptelnowienāktreģistrēties