Saksofonista Denisa Paškeviča jubilejas koncerts

Valters Mucenieks, 27.04.2015., 14:39

Ceturtdien, 30. aprīlī plkst. 19.30 Kultūras pils "Ziemeļblāzma" Lielajā zālē džeza mūziķis un saksofonists Deniss Paškevičs kopā ar savu kvartetu sniegs koncertu, atzīmējot savu 40 gadu jubileju un starptautisko džeza dienu.

Denisa Paškeviča 40 gadu jubilejaStarptautiskajā džeza dienā koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt divdaļīgu koncertu, kur pirmajā daļā tiks atskaņota Denisa Paškeviča jaunā albuma oriģinālkompozīciju programma ar nosaukumu "Resonance", bet koncerta otrajā daļā mūziķi izpildīs kompozīcijas no leģendārā saksofonista Džona Koltreina (John Coltrane) slavenā albuma "A Love Supreme." Koncertā kopā ar saksofonistu Denisu Paškeviču muzicēs pianists Madars Kalniņš, kontrabasists Staņislavs Judins un šajā reizē īpašs viesis, izcilais bundzinieks no Igaunijas – Tanels Rubens (Tanel Ruben).

Saksofonists Deniss Paškevičs daudz iedvesmojies un smēlies idejas pasaules slavenā saksofonista un komponista Džona Koltreina daiļradē, un savas karjeras laikā bijis aktīvs viņa ideju un muzikālās koncepcijas paudējs. "Es ticu, ka mūzika ir bezgalīga kultūru sadraudzības valoda. Tā cilvēkiem sniedz brīvību domāt un izpaust viņu patieso personību," teic Deniss Paškevičs.

Par gaidāmo koncertu Kultūras pils "Ziemeļblāzma" mākslinieciskais vadītājs Valters Mucenieks saka: "Baltijas valstīs nav daudz tādu džeza mūziķu, kas varētu publiski atskaņot leģendārā Džona Koltreina kompozīcijas, un varu droši apgalvot – Deniss Paškevičs ir viņu vidū, tādēļ esam īpaši iepriecināti, ka ar šādu koncertu 30. aprīlī varēsim atzīmēt gan starptautisko džeza dienu, gan pašmāju džeza mūziķa 40 gadu jubileju".

Koncerta biļetes cena: EUR 5.00; skolēniem, studentiem un pensionāriem: EUR 4.00.

Koncerta biļetes kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centrā, kā arī "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊 https://168cash.com.tw/

FrankcHorm

Great looking site. Think you did a bunch of your very own html coding. My web blog: %anchor_text (https://www.lemec.net/)

Bradly

<a href=https://m-dnc.com/> Давай разведемся! 2020 смотреть онлайн полностью. </a>

uignkvlienāktreģistrēties