"RUMI FEST" – vieta, kur Rietumi tiekas ar Austrumiem

Raimonds Ķirķis, 16.09.2015., 16:52

Jau otro gadu pēc kārtas septembra beigās Rīgā notiks Austrumu mūzikas festivāls "RUMI FEST".

"RUMI FEST"Festivāla mīlestības un harmonijas gaisotnē pilsēta kļūs par Rietumu un Austrumu tikšanās vietu.

Rietumu klasiskā mūzika mijiedarbībā ar senajām austrumu melodijām un ritmiem klausītājiem ļausdoties pārsteidzošā mūzikas ceļojumā cauri dažādiem laikiem, kultūrām un valstīm, paverot iespēju atvērt savu sirdi un apziņu jaunām izjūtām un iespaidiem.

Šogad festivālā piedalīsies 19 mūziķi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Grieķijas, Francijas, Irānas, Turcijas un Izraēlas, kas izpildīs pasaules mūziku, tradicionālo tautas mūziku un etnomūziku. Koncertos varēs dzirdēt senus Austrumu mūzikas instrumentus, tādus kā kamanča, santurs, tanburs, duduks, nejs, dafs un daudzi jo daudzi citi.

Koncertu apmeklētāji varēs piedalīties bezmaksas meistarklasēs Ebru (turku tehnika gleznošanā uz ūdens) un nodoties baudījumam, ko sniegs mākslinieces IrinasTrumpeles gleznu izstāde un unikālas fotogrāfijas no tālajiem, bet tajā pašā laikā tik tuvajiem Austrumiem.

Īpašs pārsteigums skatītājiem būstūrisma biroja "Novatours" ceļojuma kupona izloze uz Lielās Ģildes skatuves, ceļojuma galamērķis pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuserviss.lv un "Biļešu Serviss" kasēs visā Latvijā.

Papildu informācija: www.rumifest.lv.

Mark Eliyahu - "Journey" video: www.youtube.com/watch?v=RgKKgzVhMgY.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Very interesting information!Perfect just what I was looking for! https://www.evernote.com/shard/s421/sh/cb3fd345-e113-4924-9e45-7ff6a2fa5075/5430ffffe05eb16c110c378598fbb9a1

GuessTheEmoji

МоскваБелухин Дмитрий Николаевич детские русские сериалы в 2011 году и вынес свой П р и г о в о р .Хорошие фильмы есть !Например Пассажиры фильмы зрелищный в качестве HD и его можно скать торрентом. С уважением Белухин Д.Н

Beluhinlskymn

origami using dollar bills twitter.com/origamilesson origami box and lid origami crane tree

TyroneAccorienāktreģistrēties