"Reklāmas Rīmu Nakts" jubilejas pasākumu Kongresu namā apmeklēja gandrīz 2000 skatītāju

Aija Garoza, 05.11.2007., 22:39

Piektdien, 2. novembrī, Rīgas Kongresu namā notika jau desmitais reklāmas klipu festivāls Latvijā - "Reklāmas Rīmu Nakts".

"Reklāmas Rīmu nakts" 10 gadu jubilejas pasākumu apmeklēja gandrīz 2000 skatītāju, no kuriem daudzi ir kļuvuši jau par "Reklāmas Rīmu nakts" regulārajiem apmeklētājiem. Pasākuma laikā tika dzirdēts viedoklis, ka šī esot bijusi viena no pēdējo gadu interesantākajām Rīmu naktīm un ka ar nepacietību tikšot gaidītas nākamās Rīmas, lai atkal baudītu organizatoru piedāvātos reklāmas klipus un atraktīvās izklaides reklāmas klipu skates starplaikos.

" "Reklāmas Rīmu nakts" ar šo – jautro, plaši apmeklēto un jubilejas - desmito pasākumu noslēdza zināmu posmu. Bijām aicinājuši kopā visus, kas palīdzējuši pasākumam kļūt par ikgadēju un gaidītu pasākumu. Taču tagad šie 10 gadi ir pagātne un jau nākošajā gadā apmeklētājus sagaidīs jauna un, jācer, citāda un vēl interesantāka reklāmas rīmu nakts. Paldies visiem, kas bijuši ar mums kopā šos 10 gadus un aicinām līdzi aizraujošā ceļojumā ar "Reklāmas Rīmu nakti" 2008. gadā," sacīja Mārcis Gulbis, projekta producents ("Untitled Unlimited").

Šī gada "Reklāmas Rīmu Naktī" skatītāji varēja ielūkoties vairāk nekā 500 reklāmas klipos no Beļģijas un Šveices, redzēt Madonnu viņas vīra Gaja Ričija uzņemtajā reklāmā, pēdējās "Volkswagen" automašīnu reklāmas kampaņas, kā arī daudzu pazīstamu kinorežisoru Parīzē uzņemtās reklāmas. Īpaša vērība tika veltīta itāļu 60.gadu reklāmas kino, franču kinorežisora Žana Kunāna uzņemtajiem reklāmas klipiem, kā arī Francijas abstraktās animācijas reklāmas kino no 50-tajiem gadiem. Bija skatāms arī kolekcijas vecākais reklāmas klips, kā arī "Reklāmas Rīmu" kulta filmas.

"Reklāmas Rīmu" nakts starplaikos pasākuma apmeklētājiem bija sarūpētas daudz dažādas izklaides. Par dejām rūpējās apvienības "Jaffa Riga" dīdžejs Arturs Mednis, "Baltic Indoor Communications" piedāvāja "Kas Kur Kad" virtuālo futbolu, "Jägermeister" ne tikai uzsauca reklāmu skatītājiem pirmo welcome dzērienu, bet arī piedāvāja izspēlēt laimīgo kauliņu spēli, kuras dalībnieki varēja laimēt dažādas pārsteiguma balvas. Ikviens varēja piedalīties "Open Art" netradicionālo reklāmas bilžu un saukļu konkursā. Jaukas balvas varēja laimēt arī kopā ar "Acme Sms" filmu konkursu, savukārt gardu kafiju nobaudīt piedāvāja "King Coffee Service" un "Narvesen". Uz romantiskām izklaidēm pasākuma apmeklētājus vilināja arī seksīgās meitenes no "Shark", savukārt daiļās "Fhm" pārstāves piedāvāja svilpītes, ar kurām skatītāji aktīvi pauda savu attieksmi pret redzētajām reklāmām.

Pēc reklāmas klipu skates izturīgākos "RRN" apmeklētāji tika laipni gaidīti pasākuma afterparty "Reklāmas Bārā", kur jautrība turpinājās līdz pat rīta gaismai.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Woman 'brawled on the floor with her female friend after. 'Popular' PE teacher, 25, pleads guilty to having sex. Michelle Obama laments how her husband wore the exact. wholesale jerseys cheap jerseys wholesale jerseys

Albertina

"We call him 'Pound for Pound' because we don't think anyone in the country pound for pound is as good as he is," Smart said. "He is diminutive but has a big heart. nfl jerseys wholesale nfl jerseys nfl jerseys

Darrel

The kids texting totally depended on the point guard to steer their steps while they were texting on the move and effectively blind to their suroundings They never paused walking even for a moment whild texting with their phones. wholesale jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys

Christopherienāktreģistrēties