"Reklāmas Rīmu Nakts" jubilejas pasākumu Kongresu namā apmeklēja gandrīz 2000 skatītāju

Aija Garoza, 05.11.2007., 22:39

Piektdien, 2. novembrī, Rīgas Kongresu namā notika jau desmitais reklāmas klipu festivāls Latvijā - "Reklāmas Rīmu Nakts".

"Reklāmas Rīmu nakts" 10 gadu jubilejas pasākumu apmeklēja gandrīz 2000 skatītāju, no kuriem daudzi ir kļuvuši jau par "Reklāmas Rīmu nakts" regulārajiem apmeklētājiem. Pasākuma laikā tika dzirdēts viedoklis, ka šī esot bijusi viena no pēdējo gadu interesantākajām Rīmu naktīm un ka ar nepacietību tikšot gaidītas nākamās Rīmas, lai atkal baudītu organizatoru piedāvātos reklāmas klipus un atraktīvās izklaides reklāmas klipu skates starplaikos.

" "Reklāmas Rīmu nakts" ar šo – jautro, plaši apmeklēto un jubilejas - desmito pasākumu noslēdza zināmu posmu. Bijām aicinājuši kopā visus, kas palīdzējuši pasākumam kļūt par ikgadēju un gaidītu pasākumu. Taču tagad šie 10 gadi ir pagātne un jau nākošajā gadā apmeklētājus sagaidīs jauna un, jācer, citāda un vēl interesantāka reklāmas rīmu nakts. Paldies visiem, kas bijuši ar mums kopā šos 10 gadus un aicinām līdzi aizraujošā ceļojumā ar "Reklāmas Rīmu nakti" 2008. gadā," sacīja Mārcis Gulbis, projekta producents ("Untitled Unlimited").

Šī gada "Reklāmas Rīmu Naktī" skatītāji varēja ielūkoties vairāk nekā 500 reklāmas klipos no Beļģijas un Šveices, redzēt Madonnu viņas vīra Gaja Ričija uzņemtajā reklāmā, pēdējās "Volkswagen" automašīnu reklāmas kampaņas, kā arī daudzu pazīstamu kinorežisoru Parīzē uzņemtās reklāmas. Īpaša vērība tika veltīta itāļu 60.gadu reklāmas kino, franču kinorežisora Žana Kunāna uzņemtajiem reklāmas klipiem, kā arī Francijas abstraktās animācijas reklāmas kino no 50-tajiem gadiem. Bija skatāms arī kolekcijas vecākais reklāmas klips, kā arī "Reklāmas Rīmu" kulta filmas.

"Reklāmas Rīmu" nakts starplaikos pasākuma apmeklētājiem bija sarūpētas daudz dažādas izklaides. Par dejām rūpējās apvienības "Jaffa Riga" dīdžejs Arturs Mednis, "Baltic Indoor Communications" piedāvāja "Kas Kur Kad" virtuālo futbolu, "Jägermeister" ne tikai uzsauca reklāmu skatītājiem pirmo welcome dzērienu, bet arī piedāvāja izspēlēt laimīgo kauliņu spēli, kuras dalībnieki varēja laimēt dažādas pārsteiguma balvas. Ikviens varēja piedalīties "Open Art" netradicionālo reklāmas bilžu un saukļu konkursā. Jaukas balvas varēja laimēt arī kopā ar "Acme Sms" filmu konkursu, savukārt gardu kafiju nobaudīt piedāvāja "King Coffee Service" un "Narvesen". Uz romantiskām izklaidēm pasākuma apmeklētājus vilināja arī seksīgās meitenes no "Shark", savukārt daiļās "Fhm" pārstāves piedāvāja svilpītes, ar kurām skatītāji aktīvi pauda savu attieksmi pret redzētajām reklāmām.

Pēc reklāmas klipu skates izturīgākos "RRN" apmeklētāji tika laipni gaidīti pasākuma afterparty "Reklāmas Bārā", kur jautrība turpinājās līdz pat rīta gaismai.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Слово пацана 8 серия

Ted

Regards. Fantastic stuff!

TarynnImmaf

Really loads of superb facts.

Tarynntofienāktreģistrēties