Rokgrupa "ak69" dzimšanas dienā sola krāšņu koncertu

Mārcis Pļaviņš, 14.04.2009., 13:29

7 gadu jubileja, jauna singla "Pastaiga" un tā videoklipa prezentācija, dziesmas no gaidāmā debijas albuma, grupas "MašMaš", "Age Of Stones", un "femOcean" – tas viss un ne tikai tas – rokgrupas "ak69" dzimšanas dienas pasākumā 18.aprīlī, Rīgā, LMA Studentu klubā.

ak697 gadi cilvēka dzīvē esot posms, pēc kura notiek būtiskas pārmaiņas organismā. Tas esot saistīts ne tikai ar fizioloģiskām izmaiņām, bet arī ar garīgās attīstības pāriešanu nākamajā pakāpē.
7 gadi muzikālas apvienības dzīvē varētu būt brīdis, kad atskatīties uz padarīto, taču šoreiz grupas puiši jubileju rīko kā ieskatu nākotnē: "Dzimšanas dienā vēlamies parādīt, ka nākotnē Latvijas mūzikas industrijai būs ar mums jārēķinās – pasākumā prezentēsim pirmo oficiālo videoklipu, jauno singlu, spēlēsim jaunas dziesmas no vasarā gaidāmā debijas albuma," stāsta grupas vokālists Oskars Mustermanis.
Vakars muzikālajā ziņā būs gana piesātināts – Rolands Ūdris ar projektu Maš Maš, karstasinīgie viesi no Valmieras – Age Of Stones un meiteņu rokgrupa femOcean ar ugunīgo Indru priekšplānā rūpēsies par to, lai visi apmeklētāji mājās dotos pozitīvu emociju pārņemti.
Darbs pie topošā ak69 singla Pastaiga video versijas aizsākās jau rudenī. Tā režisors – grupas bundzinieks Mārcis Pļaviņš stāsta: "Darbs pie klipa ritēja kā pa amerikāņu kalniņiem, taču rezultātā, pateicoties radošajai komandai, klips ir pabeigts un 18.aprīlī gatavs sagaidīt pirmās uzslavas un kritiku!"
LMA Studentu klubs 18. aprīlī durvis vērs plkst. 22.00, pirmie mūziķi uz skatuves kāps jau plkst. 23.00. Laipni gaidīti!
Ieejas maksas: līdz plkst. 23:00 - 2,00 Ls, pēc plkst. 23:00 - 3,00 Ls


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
I eat a blog age that’s individual, so no the same else views it, but I tranquil call for to coerce it look nice. How do i personalize my blog with out fucking the whole kit up?

Web 234

Hello. And Bye.

XRumerTest

I decided that my guy must buy a collector's game, however available there was no money and I turned <a href="https://goo.gl/6rhyCD">here</a>. Maybe you'll get lucky! It took 5 minutes!

TastyKahienāktreģistrēties