Roka koncerts mūzikas klubā ''Saksafons''

regey, 05.11.2010., 09:29

Šī gada 5.novebrī plkst. 21:00 klubā ''Saksafons'' (stabu iela 43) pa skatuvi ārdīsies blices ''Orion'' un ''Medieval child'', kā arī vel viena patreiz nezināma grupa.

Grupa ''Orion'' ir tapusi 2007.gadāRoka koncerts mūzikas klubā ''Saksafons''. Tā ir kvalitatīva un interesanta grupa ar savu redzējumu un attīstību roka virzienā. Par grupas kvalitāti un vēsturi varat uzzināt šeit:

http://www.draugiem.lv/music/artist/?id=71370

Grupa ''Medieval Child'' sevi dēvē par ''renesanses roku''. Grupas mūzikā galveno kārt dominē smagnējums un tumšā noskaņa. Medieval Child klausītājam ir jābūt sagatavotam, jo Medieval Child mūzika nav vienkāršas dziesmiņas, tie ir skaņdarbi, kas vēsta par tādām depresīvām tēmām, kā mūžīgā izvelē, nodevība, nāve, dzīve pēc nāves, mīlestība un citiem eksistenciāli nozīmīgiem cilvēces noziegumiem. Līdz ar to katrs klausītājs var atklāt un saklausīt arī sev un savam laikmetam aktuāls noskaņas. Tajā pašā laikā Medieval Child domā par koncertiem kā muzikāli vizuālu jūtu un mūzikas izpausmi, tādejādi arī šovs ir viena no koncerta svarīgākajām sastāvdaļām.

Grupa pēc ilgāka pārtraukuma savu darbību atsāka 2005/2006.gadā un ir bagāta saktuviskā pieredze: LU Dārzs, Vēja Brāļu Ordeņa lielais tuss un jubilejas svinības, Madonas ģitāristu sesija kā arī citi pasākumi.Īpaši jāpiemin ir 2007. gada vasara - tās pirmā puse tiek veltīta, lai sagatavotos tūrei, kurā tiek nospēlēti 15 koncerti divarpus nedēļās un noslēdzas ar Medieval Child rīkoto festivālu "Kaives Knaģis '007". Grupas skaņdarbus varat noklausīties:

http://www.draugiem.lv/medievalchild

Sākums plkst. 21:00
Ieejas maksa: 1,5 Ls
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Круизы в пол-цены. 5300 круизов New York +17186370530 Skype evg7773 Евгений Иванович Станьте Членом круизного клуба с доступом к избранной программе Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination.

Emanuelmof

Круизы в пол-цены. 5300 круизов New York +17186370530 Skype evg7773 Евгений Иванович Станьте Членом круизного клуба с доступом к избранной программе Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination.

EmanuelSon

Весь вечер анализировал контент сети, и вдруг к своему удивлению увидел интересный ресурс. Вот смотрите: водонагреватели цена <a href=https://www.nl.ua/ru/santehnika/teplotehnika/vodonagrevateli>читайте здесь</a> . Для нас данный сайт показался очень нужным. До встречи!

GennadiyHogienāktreģistrēties