Rock'n'Riga notiks ekskluzīvs "Huskavrn" koncerts

Gustavs Terzens, 28.04.2010., 12:49

1.maijā pašmāju thrash metal veterāni "Huskvarn" pulcēsies RnR ļoti īpaša gadījuma sakarā – atvadu koncerts grupas ilggadējam ģitāristam Bruno Jostam.

Bruno grupā ir pavadījis vairāk kā piecus gadus, piedalījies minialbuma "Sadistika" materiāla radīšanā kā arī ir bijis stabils balsts dzīvajā izpildījumā. Šobrīd Bruno savas ģitārista gaitas ir nolēmis apturēt, lai dotos tālā ceļā uz Ķīnas Tautas republiku uz ilgāku laiku. Tas nozīmē, ka "Huskvarn" jau meklē jaunu ģitāristu. Kāpēc gan lai viņi tādu neatrastu jau šosestdien? Atvadu koncertā grupa izpildīs gan leģendāro materiālu gan arī jaunāko laiku un pat pašu svaigāko grupas darinājumu.

Koncertā piedalīsies arī grupa "Acid Rain", kas spēlēs pirms "Huskvarn". Sākums 23:00.

Šopiektdien, 30.aprīlī, notiks Garāžas dueļu 3.sezonas apakšturnīra pēdējā cīņa, kur spēkiem mērosies grupas "Million Light Years" un "Almost". Neskaitot savu oriģināldziesmu grupām uzdots sagatavot arī pa dziesmai no "Audioslave" un "Offspring" repertuāra.

Pagājušonedēl uzvaru svinēja grupa "Trigger". Galvenās balvas uzkrājums šobrīd – 302 LVL.

Arī šīsnedēļas cīņas tiešraidi skatieties www.platforma.lv, atkārtojumā Latvijas Mūzikas kanālā un klausieties Arta Dvarjonass reportāžās Radio SWH Rock raidījumā "21.roksimts".

Ceturtdien, 29.aprīlī, RnR aicina uz plašu blūza jandāliņu, jo rokbārā viesosies kolektīvs D-11 un ļoti iespējams, ka viņiem pievienosies vecmeistars Jānis Vanadziņš.

RnR atgādina – ieeja uz visiem pasākumiem ir par brīvu!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Одна из лучших поисковых систем онлайн-бронирования <a href=https://mybookit.ru>тут</a>

suign

Фонд содействия кредитованию малого и среднего г.тверь, сыряева наталья.. Некоторые кредитные структуры стараются избегать выдачи ипотеки иностранцу, так как это сопряжено с соблюдением гораздо большего количества формальностей, чем при также для получения ипотечного кредита.. HNU9ujujh

KasyanpriEn

зонт садовый от дождя https://dachnyrai.ru/ - садовый зонт для дачи

Jamesabaskienāktreģistrēties