"Rocabilly" uzstāsies "Vōtum" un "San Deville"

Raitis Sametis, 19.11.2009., 22:31

20. novembrī "Rocabilly" klubā- bārā muzicēs divas komandas: "Vōtum" un "San Deville".

Sākums: 21:00 Ieeja Brīva! Pēc koncerta līdz rītam spēlēs Dj.

"Vōtum"
Viss sākās ar vienkāršu domu par to, ka vajag veidot grupu. Sākumā daļēji pazīstamie Ogijs un Cānz (Jānis un Jānis), sāka meklēt basģitāristu un vokālu. No idejas līdz realitātei pagāja kādi 2- 3 mēneši. Ogijs atrada vokālu- Džindžu (Andris), bet Cānz tikmēr bija sameklējis arī basistu- Matīsu. Kad Ogijs pirmo reizi ieraudzīja Matīsu, pirmā doma galvā izskanēja šāda: "Bļ**, Cānz, kur "Vōtum"tu šitādu brīnumu izraki?!" Tomēr pirmais iespaids ir maldinošs, un visi vareja normāli saspēlēties.

Šobrīd grupas sastāvā darbojas:
Ogijs- Bungas;
Cānz- Ģitāra;
Matīss- Bass;
Nora- Vokāls;
Monta- Menedžeris;
Edgars - Ģitāra.

Pēdējie jaunumi: ir doma veikt jaunus mūzikas ierakstus, kas - cerams - ar laiku vienosies kādā albumā.

"San Deville"
Grupas stāsts sākas 2003. gada rudenī, satiekoties Rihardam un Robertam. Vēlāk pievienojas Emīls un Andrievs un apvienību nodēvē par "S.p.i.t.". 2005. gada janvārī tiek ierakstīts pirmais demo un grupa sevi pārdēvē par "Shaman Gild". Grupas muzicēšanas stils tolaik raksturojams kā rapmetal/crossover. Seko biežāka uzstāšanās dažādos pasākumos un festivālos.
Laika posmu no 2006. gada sākuma līdz beigām var dēvēt par panīkuma periodu. Apvienība vēlas mainīt savu muzicēšanas stilu; rodas jaunas skaņas. 2007. gada rudenī vokāla vietu ieņem Rolands, un Andrievs pārņem skaņotāja pienākumus. Grupas mūzika kļūst daudzveidīgāka, intensīvāka. 2008. gada janvārī tiek ierakstīts otrais demo. Nosaukums tiek mainīts uz "San Deville". Ar 2008. gada augustu grupai pievienojas Reinis Cimurs, kas ieņem basģitārista vietu.

Komandā ir:
Roberts Jakubovskis - ģitāra, bekvokāls;
Rihards Špacs - sitamie instrumenti;
Rolands Zeps- dzied;
Andrievs Niedra - tehniskais cilvēks.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Ivo (miesnieks@inbox.lv), 20.11.2009. 01:28:01 (ip:87.110.129.234)
Komentāra reitings: 0

Jāmauc būs izkustināt kakla karbonādi, padancaat!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Весь вечер анализировал контент сети, и вдруг к своему удивлению увидел интересный ресурс. Вот смотрите: водонагреватели цена <a href=https://www.nl.ua/ru/santehnika/teplotehnika/vodonagrevateli>читайте здесь</a> . Для нас данный сайт показался очень нужным. До встречи!

GennadiyHog

<a title="annotated bibliography sample paper 823860" href="https://buyessay.xyz/22800-annotated-bibliography-sample-paper-823860.html">annotated bibliography sample paper 823860</a>

PatrickJef

Час назад исследовал данные интернет, и неожиданно к своему удивлению увидел красивый вебсайт. Вот: лампы киев <a href=https://www.nl.ua/ru/eilektrotovary/osveshchenie/lampy_nastolnye>читайте здесь</a> . Для меня этот вебсайт произвел хорошее впечатление. Всем пока!

GennadiyCixienāktreģistrēties