Rīt DDC uzstāsies Dasha Rush

Kristaps Pukitis, 05.03.2009., 18:56

Kopā ar Dashu uzstāsies multimēdiju mākslinieks, Vj Linards Kulless un Dj Kone un Ksenia Kamikaza.

"Viss, kas tev nepieciešams ir ausis!" Tā varētu raksturot mākslinieces Dasha Rush radīto mūziku, kura 6.martā viesosies "Dirty Deal Cafe". Dasha Rush ir augusi Maskavā un jau no 14 gadu vecuma ir aizrāvusies ar elektronisko mūziku. Jau tajā laikā savā dzimtajā pilsētā bieži uzstājusies kā dj, eksperimentējot un interesējoties no ambienta līdz hārdkora mūzikas stilam. Pārceļoties uz dzīvi Eiropā paralēli mūzikai un darbam modes nozarē, Daša papildināja savu muzikālo uzstāšanos ar teatrāliem dejotājiem un dažādām skaņas instalācijām. Lielākoties šāda veida uzstāšanās notikušas izstāžu laikā mākslas galerijās viscaur Eiropā un Japānā. Šis laiks devis iespēju dziļāk pavērot un izpētīt elektroniskās mūzikas emacionālo un tehnisko saistību un šajā ietekmē radījusi "Hunger to Create" konceptu.

Šobrīd pasaules apceļotāja un mūziķe Dasha Rushvienā personā ir nobāzējusies Francijā un atgriezusies pie dejumūzikas ritmiem. Viņas kontā ir jauns mūzikas leibls "Fullpanda" un debijas albums "Forms ain't Formats", kas izraisīja lielu interesi un atsauksmes no internacionāliem mūzikas žurnāliem, dj un producentiem. Albumā apvienoti deju grīdas ritmi ar eksperimentālām skaņas ainavām, radot auksti industriālu un minimālistisku noskaņu. Tikko ir iznācis Dashas Rush otrais albums "I run iron I run ironics".

Turpinot darbību muzikālajā sfērā ar uzstāšanām un dīdžejošanu visapkārt pasaulei, Dasha Rush ciemosies Latvijā, sniedzot iespēju ieklausīties un pavērot viņas radīto mākslas darbu dzirdei un redzei.

Par šī vakara vido noformējumu rūpēsies VJ Linards Kulless.

Linards Kulless ir multimediju mākslinieks kurš pašlaik pārsvarā strādā ar video, glezniecību un instalācijām, lai gan daudzi projekti ir bijuši saistīti arī ar teātra performancēm, jaunajiem medijiem, dizaina konceptu izstrādi un elektroniskās muzikas pasākumiem. Kā nozīmīgākie kopprojekti būtu jāmin elektronisko mediju projekts Rigasound.org un kreatīvā grupa "Ma1z3". Andrejsalā Linards bija viens no hosteļa, mākslinieku rezidences "Singalong" dibinātājiem un darbojās mākslinieku apvienībā "Fuck For Friendship". Ar VJ’ošanu nodarbojas kopš 2000. gada, un ar savām video performancēm ir uzstājies daudzos Latvijas, kā arī ārvalstu elektroniskās muzikas pasākumos. Dotajā brīdī dzīvo un strādā Berlīnē.

Pirms un pēc Dashas Rush dzīvās uzstāšanās spēlēs Dj Ksenia Klamikaza un Dj Kone.

Pasākuma sākums 23:00, ieejas maksa 3,- Ls

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Я покупал тут Спорт и отдых » Товары для охоты товаромания.рф/index.php?cat=31324 доставили бесплатно

EddieHam

It's very simplle tto find ouut any topic oon web as compared to books, as I found this article at thiis site. Medicina deportiva site bombeo muscular para mujeres

Brittany

Thanks for finally talking about > < Loved it! yeezy skor dam sackdo.bestwwomapr.com/map2.php

yeezy skor damienāktreģistrēties