Pirmo reizi Rīgā uzstāsies mūziķi no Somijas – "Kypck"

Levs Berezins, 25.02.2015., 14:02

Pirmo reizi Baltijas valstīs - 4. aprīlī Rīgā , klubā "Melnā Piektdiena" spēlēs pretrunīgi vērtētā grupa no Somijas – "Kypck".

"Kypck"Grupa "Kypck" radusies Somijā, 2007. gadā, par ko jāpateicas producentam Hiili Hiilesmaa – kurš radīja gan grupu, gan tajā spēlēja bungas pirmajos divos albumos. Mūzikas aprindās šis vīrs plašāk zināms no sadarbības ar grupām - "HIM", "Sentenced", "Apocalyptica", "Moonspel" u.c.

Grupas unikālo, iespējams, pat nestandarta skanējumu izveidojuši abi izbijušie grupas "Sentenced" ģitāristi - Lopakka un S. Kukkohovi. Sākotnēji meklējot muzikālo stilistiku ar apvienotu tumšu, skumju un reizē smagnēju mūziku, kurā būtu elementi no "doom metal", bet saglabājot savu unikālo skanējumu un modernizētāku raksturu.

Debijas albums "Cherno" iznāk 2008. gadā, gūstot starptautiskus panākumus un diskusijas tieši valodas, skanējuma un novitātes ziņā.

"Kypck"– "Demon": www.youtube.com/watch?v=cnxSnfzpp7A#t=40.

Grupas imidžs un mūzika joprojām ir diskusiju objekts – grupa no Somijas, kas dzied krievu valodā. Basģitārists, kura ģitārai ir tikai viena stīga. Ģitārists, kura instruments ir Kalašņikova automāta formā; arī teksti, kas galvenokārt ir par vēstures tumšajiem, traģiskajiem brīžiem.

Albumu noformējumos galvenokārt dominē kirilica, kas jau kļuvusi par grupas atpazīstamības zīmi.

Un melnais humors – grupa pati sevi pozicionē, kā "Ātrs krievu doom metal no Somijas" .

"Kypck" – "1917" Video: www.youtube.com/watch?v=DGJ5yHPGRfk.

Grupas diviem albumiem "Cherno" (2008) un "Nizhe" (2011) aizgājušajā gadā pievienojies trešais albums - "Imena Na Stene" (2014) .

Koncerta iesildošajā daļā – pašmāju doom/death metal grupa "Frailty".

Koncerta sākums: 20.00, biļetes iepriekšpārdošanā: www.ticketshop.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
acido urico alto cibi da evitareacido urico valori <a href=https://hires.berlin/acidouriconelleurine77465>uricemia in gravidanza </a>

VictorItasp

Круизы в пол-цены. 5300 круизов со скидкой до 75% или вообще бесплатно New York Настя +17186370530 Skype evg7773 Стимул Dream Cruises ™ и Global Destination. Стимул Dream Cruises ™ Путешествовать за пол-цены или совсем бесплатно 2017. Настя +1718637 skype evg7773

ArturoMoork

<a href=https://ru.freemags.cc/category/sport/athletics-running>runner magazines</a> - transportation magazines, home magazine online.

KeithAnypeienāktreģistrēties