Rīgā uzstāsies leģendārā vokālā grupa "Take 6"

Linda Bērziņa, 06.09.2010., 12:59

Savā 10.gadu jubilejā festivāls "Rīgas Ritmi" sarūpējis īstenus svētkus mūzikas mīļotājiem, piedāvājot īpašu koncertu programmu šī gada Ziemassvētkos.

30. novembrī Kongresu namā uzstāsies desmitkārtējie prestižās Grammy balvas ieguvēji "TAKE 6"! Mūziķu kontā ir 10 Grammy balvas, 10 Dove balvas, Soul Train balva un divas reizes viņi nominēti NAACP Image balvai. Septiņus gadus žurnāla Downbeat lasītāju un mūzikas kritiķu aptaujās viņi atzīti par gada labāko vokālo džeza grupu.

Fado mūzikas cienītājus iepriecināsim ar jaunās fado dīvas Cristina Branco daiļradi. Māksliniece ar savu grupu uzstāsies 11.decembrī Kongresu namā. Gaidāmi arī dažādi pārsteigumi no Latvijas džeza mūziķiem.

"Take 6"

"Take 6" ir Amerikāņu a cappella stilā muzicējoša sešu vīru apvienība. Ansambļa vēsture aizsākās tālajā 1980-tajā gadā Oukvudas koledžā Hantsvilā, Alabamas štatā. "Take 6" ne tikai veiksmīgi pārmantojusi 50-to gadu doo-wop un gospeļu vokālo ansambļu tradīcijas, bet šodien stabili ieņem vadošo vietu starp tā saucamā otrā viļņa vokālajām džeza grupām, kas radās 90-to gadu sākumā. Mūzikas kritiķi "Take 6" dēvē par a cappella jaunā viļņa aizsācējiem un ritmblūza vokālo grupu tradīciju atjaunotājiem. Viņu briljanttīrais vokālais skanējums jau kopš grupas pirmā albūma guva neatdalītu pasaules mūzikas zvaigžņu atzinību.

Cristina Branco viena no lieliskākajām jaunajām fado dziedātājām, kuras brīnumainā balss ir kaislīga un eleganta. Cristina dzimusi 1972. gadā Almeirimas pilsētā Portugāles vidienē, turpat arī uzauga un vēl šodien tur dzīvo. Viņa savā mākslā cenšas atainot visu Portugāles poētisko un muzikālo mantojumu, protams, savā individuālajā stilā.

Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 10.septembrī Biļešu Serviss tirdzniecības vietās un internetā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
kR0eJ0eX2 gI4vS8wY8 rX7rV4wK7 mD8gS6hF8 lW6nT5aQ0

Mindy

lazer epilasyon lazer epilasyon Your images look great !!!

Jestine

Curtisbealpienāktreģistrēties