Rīgā koncertēs A Storm Of Light

SKYR, 29.07.2010., 11:08

20.oktobrī ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs viesosies smagnēji eksperimentālās ģitārmūzikas apvienība no Ņujorkas Amerikas Savienotajās valstīs - A Storm Of Light.

A Storm Of Light ir pirms vairākiem gadiem mūziķa un mākslinieka Džoša Greiema (Josh Graham) dibināts eksperimentālās smagās ģitārmūzikas kolektīvs. Jau vairāk nekā desmit gadus kādreizējais grupu Red Sparowes un Battle Of Mice ģitārists Dž. Greiems ir arī grupas Neurosis sestais dalībnieks - videoklipu, koncertu vizualizāciju, albumu noformējumu un ar grupu saistīto suvenīru dizaina autors. Grupas pastāvēšanas laikā Greiema un kādreizējā Tombs basģitārista Domenika Seitas (Domenic Seita) veidotais kodols palicis nemainīgs. Līdz šim izdoto abu studijas albumu - And We Wept the Black Ocean Within (2008) un Forgive Us Our Trespasses (2009), kā arī ar duetu Nadja kopīgi izdotā splita Primitive North (2009) ierakstu sesijas un tiem sekojošās koncertturnejas pucējušas vairākus viesmūziķus - Džārbo (Jarboe), Lidiju Lanču (Lydia Lunch), Vinsentu Sinjorelli (Vincent Signorelli) no Swans, Džoelu Hamiltonu (Joel Hamilton) no Battle Of Mice un Book Of Knots, un vairākus citus. Šī gada Eiropas rudens turnejā bez Greiema un Seitas dosies arī BJ Graves no U.S. Christmas (bungas) un Zora Ataša (Zohra Atash) no Religious To Damn.

Salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā A Storm Of Light sevi jau apliecinājuši kā prasmīgus stāstniekus, jo katrs ieraksts un dzīvā uzstāšanās balstīta vienotā apokaliptiskā konceptā. "Ir vienkārši jāpaveras sev apkārt, lai saprastu, uz kurieni ejam," pēdējā ieraksta noskaņu komentē Dž. Greiems. "Albums iezīmē cilvēces ceļojumu pretim aizmirstībai, kad modīsies planēta un svaru kausus nosvērs atpakaļ sev vēlamajā stāvoklī. Domāju, lieki piebilst, ka cilvēces izredzes šajā situācijā nav diez ko rožainas..."

Izredzes klātienē redzēt mūziķus, kas kopā ar ierakstu izdevniecības Neurot Recordings māksliniekiem un vairākiem citiem pēdējos gadus nesuši smagās un novatoriskās ģitārmūzikas karogu ir gana rožainas - 20.oktobrī NABAKLAB Rīgā A Storm Of Light uzstāsies savā pirmajā un vienīgajā koncertā Baltijas valstīs! Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē www.bezrindas.lv. Tuvojoties koncertam biļetes kļūs dārgākas.

Resursi internetā:
astormoflight.com
myspace.com/astormoflight
Dziesmas "Tempest" video: vimeo.com/6582368
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
aicis, 29.07.2010. 11:10:36
Komentāra reitings: 1.22

SKYR vai drīkst Jūs bildināt?

kampy, 29.07.2010. 12:31:29
Komentāra reitings: 0

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Skyr.JPG

preceesi jogurtu???

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
I appreciate the details on your web site. Thanks for your time! Also visit my webpage ... Major Model Brasil (https://vimeo.com/majormodelbrasil)

Danny

Thanks intended for furnishing these sort of awesome posting. Review my site: watch tv (https://www.whattowatch.nl/follow.html)

Linnie

canadian pharmacy drugs online <a href=https://canadiannpharmacy.com/#>canadian online pharmacies </a> canadian pharmacy online <a href="https://canadianmpharmacy.com/#">online pharmacy </a> canadian pharmacy king https://canadiannpharmacy.com/

Bobbyagingienāktreģistrēties