Konkursa "Rap Starz" fināls naktsklubā "Voo-Doo"

Dmitrijs Odinokijs, 16.02.2009., 23:31

Kopš pēdējo hiphop konkursu norises brīža pagājis krietns laiciņš.

Tolaik tie tuvināja mākslai, deva iespēju jauniesācējiem iegūt cieņu un godu uz skatuves, bet "vecajiem" -nostiprināt savu statusu. Uz tiem savācās samērā neliels daudzums cilvēku, bet viņi mīlēja šo mūziku no sirds, un par dažiem pavisam noteikti var pateikt, ka viņi to izdzīvoja/tajā dzīvoja.

Laikam ejot, pasākumi dažādu iemeslu dēļ vairs nenotika, bet kultūra pati par sevi auga un mainī jās. Hiphops aizvien biežāk sāka parādīties mūsu dzīvēs, atspoguļojoties gan izskatā, gan izturēšanās manierē, kā arī brīvā laika pavadīšanas ieradumos.

Pieauga vietējo izpildītāju skaits, līdz ar viņiem - klausītāju skaits. Reps, sākotnēji pasniegts kā komerciāla mūzika, aizvien vairāk tuvinājās pazemei. Tas kļuva spilgtāks kā mākslas veids, kā mūzikas un dzejas krustošanās.

Latvijā parādījās virkne spilgtāko izpildītāju, kuri ar saviem klausītājiem kontaktējās Internetā un nereti uzstājās vietējos neliela mēroga hiphop pasākumos.

2008. gada rudenī apvienība Запу:Sky un tās partneri, kas ir lielākie hiphop portāli Latvijā attiecīgi latviešu un krievu valodās, aizsāka konkursu "Rap Starz". Tika atlasīti 16 dalībnieki no visas Latvijas, un 2 mēnešu garumā viņi gandrīz katru nedēļu cīnījās par tiesībām nokļūt nākamajā konkursa kārtā.

Konkursa noslēguma kārta norisināsies 27. februārī naktskluba "Voo-doo" sienās, kur 8 labākie repa izpildītāji sacentīsies par iespēju iegūt galveno balvu Ls 450 vērtībā! Viņus atbalstīs ārpus fināla palikušie konkursanti, autoritatīvi viesi, kā arī Dj komanda Apofeoz Sound System, kas pēc pusnakts sarīkos karstu afterpārtiju pozitīvā atmosfērā hip-hop, reggae/raggaeton un dubstep/grime ritmos!
Uzvarētāju noteiksiet Jūs, dārgie skatītāji!

Visi tiek laipni gaidīti 27. februārī naktsklubā "Voo-doo" (Brīvības 109). Sākums: 20.00. Ieejas maksa: Ls 2.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Site error! SH8SZ387174N ==indexon== 478008 ==indexoff== ==hoston== hc.lv ==hostoff== ==subjon== Site error ==subjoff==

Jstks

Josephusank

Sveiki, es gribēju zināt savu cenu.

Robertmekienāktreģistrēties