"Rammstein" mūzika klasiskā izpildījumā

Ilona Brūvere, 19.01.2012., 00:11

21. janvārī, 15.00 Rīgas kultūras centrā "Iļģuciems", Lidoņu ielā 27 notiks koncerts, kurā topošie mūziķi un jau atzīti jaunie talanti apvienojas kopīgā projektā, lai klausītājiem sniegtu citu skatījumu populārās vācu rokgrupas "Rammstein" nošu partitūras muzikālajā lasījumā.

Ar šo saistošo Rīgas jauno mūziķu projektu, izpildītājmākslinieki cenšas lauzt sabiedrības stereotipa priekšstatus par smago roku un klasisko mūziku. Ņemot vērā to, ka liela daļa jauniešu klasisko mūziku neklausās, Rammstein koncertprogrammā iekļauti klasiskajai mūzikai raksturīgi instrumenti, kas smagā roka partitūras izpilda citā interpretācijā, sniedzot klausītājiem iespēju atklāt jaunas muzikālo noskaņu nianses.

"Rammstein" mūzika klasiskā izpildījumā

Grupa Rammstein dibināta 1994. gadā Berlīnē. Mūziķu pirmais disks Motor Music Vācijā iegūst Zelta diska statusu, bet otrais Sehnsucht/ Ilgas plūc Platīna albūma laurus. Ar lieliem panākumiem, pēc dažiem neveiksmīgiem dziesmu tekstiem angļu valodā, grupa muzicē tikai vāciski un 1997. gadā dodas turnejā uz Asv. Savu pastāvēšanas desmitgadi Rammstein atzīmē ar savu labāko albūmu Lichtspielhaus/ Kinoteātris, kur apkopoti arī koncertu ieraksti un videoklipi.

Kad vācu grupa Rammstein uzsāk Eiropas turneju, lielākajās mūzikas arēnās demonstrējot ne tikai spilgtu rokmūzikas, bet arī pirotehnikas šovu, klajā nāk viņu ceturtais albūms Reise, Reise/ Ceļojums, ceļojums, kas klausītāju atzinību gūst ar Platīna albūmu un grupa dodas pasaules turnejā Apocolyptica.

Jaunie Latvijas mūziķi piedāvā Rammstein dziedātās dziesmas jau tulkotas latviešu valodā, padarot programmu klausītājiem pieejamāku. Stundu garajā koncertā piedalās Rīgas Doma kora skolas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas audzēkņi, solisti Laima Lediņa un Renārs Procenko, kā arī klasiskais stīgu kvartets un kamerkoris.

Ieejas maksa - 1 lats.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Good afternoon I Want a lot of sex like role-playing games my nickname (Alina39) Copy the link and go to me... bit.ly/2gcyrSL 8927363374280

ValerieGeobe

essay writing service <a href=https://essaywritingservices.us.com>more</a> uk essay writing service <a href=https://essaywritingservices.us.com>Discover More Here</a>

Write An Essay

орел и решка доминикана <a href=https://caribbeanromantic.yolasite.com/%D0%A1%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%B0-%D0%B2-%D0%94%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B5.php>иберостар пунта кана</a>

Michealplausienāktreģistrēties