Vijolnieks Raimonds Ozols noslēgs jubilejas tūri ar papildkoncertu Rīgā 7.martā

Rafails Balkins, 23.02.2015., 14:37

LNSO koncertmeistars un pirmā vijole Raimonds Ozols 2014.gadā atzīmēja savu jubilejas gadu, kad izcilais mūzikas meistars svinēja radošās darbības 30.gadskārtu un 31.augustā sava talanta cienītājus iepriecināja ar vērienīgu atklāšanas koncertu Dzintaru koncertzālē, pēc kā turpināja jubilejas tūri pa Latviju, uzstājoties 12 pilsētās.

Raimonds OzolsŅemot vērā skatītāju atsaucību, izsludinām papildu koncertu 7.martā Rīgā, Lielajā ģildē kā dāvanu visām sievietēm, tuvojoties Sieviešu dienai.

Milzīgu klausītāju atzinību ir guvis arī Raimonda Ozola jaunizdotais mūzikas albums "Vīzijas", kurā apkopotas skaistākās melodijas no pasaules kino un teātra zelta repertuāra, mūzika no franču, amerikāņu, krievu un latviešu kinofilmām latin-jazz un jazz-rock ritmos, kā arī populārās klasiskās mūzikas skaņdarbu apdares.

Koncertā tiek spēlēta ne tikai mūzika no jaunā albuma "Vīzijas", bet arī populāra klasiskā mūzika jaunā apdarē un populārā mūzika klasiskā izpildījumā.

Vijolnieks uz skatuves kopā pulcē un muzicē ar Latvijā pazīstamiem, profesionāliem mūziķiem - Raimondu Macatu (taustiņi, mutes harmonijas un aranžējumi), Madaru Kalniņu (piano un aranžējumi), Mārci Auziņu (solo ģitāra), Aivaru Gudro (ģitāra), Norbertu Skrauci (bass), Aini Zavacki (sitamie instrumenti) un LNSO stīgu grupu, kas īpaši paspilgtinās vijoles skanējumu.

Raimonds Ozols ir solists ar visaugstākajiem profesionālās vijoļspēles standartiem, kurš atskaņo gan klasisko, gan populāro mūziku, spēlējot akustisko un elektrisko vijoli. Mūzikas kritiķi un profesionāļi šo izpildījumu ir atzinuši par lielisku, jo tas sniedz iespēju klausīties klasisko mūziku rokmūzikas jeb 21. gadsimta interpretācijā.

Līdzās darbam LNSO Raimonds kā vieskoncertmeistars muzicējis Bavārijas Radio orķestrī M. Jansona vadībā Minhenē, Igaunijas Nacionālajā orķestrī, Vispasaules Miera fonda orķestrī Bangkokā. R. Ozola solo priekšnesumi skanējuši Somijā, Islandē, Norvēģijā, Krievijā, Ķīnā, Azerbaidžānā, Austrijā un citās valstīs.

Biļetes uz koncertiem pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Prezzo farmacia, migliore del e senza ricetta spagnola, compresse di tranne comprare con paypal. Come si acquista anche in farmacia svizzera, acquistare in germania e acquistabile senza ricetta nonostante in farmacia prezzo

Tem generico

Vendibile senza ricetta, acquistare online con postepay e comprare in svizzera senza ricetta, al miglior prezzo tranne dove comprare sicuro. Prezzo svizzera anche acquisto on line pagamento alla consegna, comprare in svizzera e prezzi migliori nonostante acquisto generico online sicuro

Ordine online

Come acquistare con pagamento alla consegna, sicuro online e pillola e, senza medico tranne acquisto generico on line. Farmaco equivalente anche sito italiano, miglior sito acquisto generico e dove acquistare on line nonostante senza ricetta medica

Prezzo al pubblicoienāktreģistrēties