Universitātes radio "Naba" 6 gadu jubilejā ēterā būs īpaša programma

LU Preses centrs, 01.12.2008., 00:35

Par godu jubilejai radio saviem klausītājiem piedāvā īpašu programmu, kas visas dienas garumā pulcēs lieliskos mūzikas instruktorus un īpašos viesus.

Šodien, 1.decembrī Universitātes radio "Naba" atzīmē 6.gadskārtu.

Dzimšanas dienu plkst. 8:00 iesāks Rīta drudzis ar vadītājiem Arti un Sauli, plkst. 10:00 pie pults sēdīsies raidījuma Zvaigznīšu brīdis uz mono vadītājs Roberts Gobziņš ar kolēģiem, plkst. 11:00 sāksies latviešu mūzikas raidījums Bitīt matos Jāņa Daugavieša un Dambja vadībā, no plkst. 12:00 ēterā būs dj Krūms ar raidījumu Dabasskats, plkst. 13:00 ētera stafeti pārņems Nora Rieksta, plkst. 14:00 – Kazulis, plkst. 15:00 – raidījuma French.Connection.lv vadītāji Marika un Frederiks, plkst. 16:00 – Studentu pietura Elīnas Belovas vadībā, no plkst.17:00 līdz 19:00 pie pults būs dj Ernesto, no plkst.19:00 līdz 20:00 iinstruktori Egons Šaraks un Jānis Vuguls, plkst. 21:00 būs dzirdams raidījums Improvizācija Sandras Amerikas vadībā, bet dzimšanas dienas programmu noslēgs raidījums Audiogramma Katrīnas Teivānes un Ģirta Korpa vadībā, kas sākties plkst. 22:00. 1.decembrī radio viesosies arī īpašie viesi. Starp viņiem – Latvijas Universitātes rektors prof. Mārcis Auziņš un bijušais rektors prof. Ivars Lācis.

Universitātes radio Naba savu skanējumu sāka 2002.gada 1.decembrī. Šo sešu gadu skanēšanas gadu laikā radio spējis saglabāt gan savu nekomerciālo – tā saucamo alternatīvās mūzikas formātu, gan arī plašu autorraidījumu klāstu, klausītājiem piedāvājot ieskatu gan visdažādākajos mūzikas žanros, gan mākslas un kultūras norisēs. Radio Naba par savu galveno mērķauditoriju sauc domājošus cilvēkus, kuri vēlas ko vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Radio Naba kopumā darbojas aptuveni 70 mūzikas instruktori, kas veido 40 mūzikas raidījumus.

5. decembrī notiks Universitātes radio "Naba" jubilejas koncerts. Tajā uzstāsies Jamaikas regeja stūrakmens Lee "Scratch" Perry, igauņu-ukraiņu etno – roka apvienība "Svjata vatra", Transilvānijas čigānu dejotāju grupa "Nefelejcs", dūdu un bungu mūzikas grupa "Auļi", kā arī 2 Anna, Roberts Gobziņš un Resnie putni, Dj Ag & Raitis u.c.

Pagriez Pasauli!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā

Thomaslic

PhillipLog

Why are you determined to help your clients achieve the body of their dreams and RHzs43hgndIpuiSy

Everettnubienāktreģistrēties