Sestdien Spīķeros notiks Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncerts

Renāte Auziņa, 28.05.2009., 08:50

Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja pilotprojekts kim? un Skaņu mežs 30. maijā plkst. 21:00 piedāvā grupas Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncertu Spīķeros.

Koncerts notiSestdien Spīķeros notiks Puseh Pusew un Horsepusher&mcfartbag koncertsks Maskavas ielā 12/1, 3. stāvā. Ieeja – bez maksas.

Grupas Puseh Pusew (www.myspace.com/pusehpusew) un izdevniecības Dexandthecity (http://dex.neirothe.net/) mākslinieku koncertus droši var pieskaitīt psihodrāmas žanram, jo viņiem raksturīgas suģestīvas, rituālas, teatrālas, ķermeniskas uzstāšanās ar atsaucēm uz ideoloģijām, reliģijām un patērētāju kultūru. Puseh Pusew paši savu darbību raksturo kā "ezotērisku mūziku avangarda teātrim".

Skaņa tiek veidota improvizācijas manierē, neierobežoti rotaļājoties ar muzikālajām normām un robežām. Viņu mūzika ir ekspresīva un eksperimentāla, tā satur noise, hardcore un deju mūzikas elementus, ko iedzīvina neordināri instrumenti, efekti un skaņas. Viņu uzstāšanās ir reizē virtuozas, infantilas un atraktīvas.

Horsepusher&Mcfartbag ir Dexandthecity Records leibla māsteru Kodek & Moa kopprojekts. Savās performancēs mūziķi izmanto dažnedažādus bērnu sintezatorus, rotaļlietas un citu Lo-fi aparatūru un atribūtiku. Paši mūziķi stāsta, ka viņu "repertuārā pārsvarā ir populāras, tautā pazīstamas melodijas un dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās, sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop- un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām. Repertuārā ir gan Pie Dzintara Jūras un tamlīdzīgi šlāgeri, gan balādes. Nopietna attieksme pret klientu, kā arī liela, vairāk kā divus gadus ilga pieredze, apritē esoši un regulāri muzicējoši izpildītāji. Mūsdienīgs skanējums, kvalitatīvi instrumenti, spēcīgs, vīrišķīgs vokāls ir tas, kas raksturo Horsepusher&Mcfartbag uzstāšanās. Ir regulāra iespēja mūsu sniegumu noklausīties vietās, kurās spēlē dzīvo mūziku. Piemēram, Valkas reivos , klubā Pulse utt."

Informācijai:
www.kim.lv
www.skanumezs.lv

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
dzēsts lietotājs, 28.05.2009. 08:59:20
Komentāra reitings: -1.446

Psiholoģiskā drāma atveido tēlu iekšējo dzīvi, raksturu attīstību un kaislības. Šeit redzama tēlu savstarpējo attieksmju sarežģītība, cilvēku tuvināšanās un atsvešināšanās, ilgas pēc sapratnes.

Noise'n'Roll!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
I really like reading an article tthat can mmake people think. Also, thanks for allowing me to comment! Francuski buldoog website buldog francuski szczenięta

Bobbie

Find out for free :)

WillieCot

Люблю отсасывать у парней 89034797700. Звоните в любое время

BoyRusienāktreģistrēties