Prāta Vētra maijā izdos jaunu albumu un vasarā dosies koncerttūrē pa Latviju

Džina Kārkliņa, 15.04.2008., 14:53

Grupa Prāta Vētra 13. maijā izdos jaunu studijas albumu ar nosaukumu Tur Kaut Kam Ir Jābūt, bet jau jūlijā dosies koncerttūrē pa Latviju.

Grupa "Prāta Vētra", foto: Petr LoviginMāris Mihelsons par jauno albumu saka: „Šis albums ir vēl nepieredzēti ilga un radošu brīžu pārpilna darba rezultāts, kura smagāko un pacietīgāko lozi izvilka Gustavo. Varu nebeidzami apbrīnot viņa idejas un pārliecību. Gustavo ar darbu studijā deviņu mēnešu garumā var izvilināt no Prāta Vētras tādas muzikālas un līdz šim vēl nebijušas idejas, par kurām man nebija ne jausmas. Bet izrādījās, ka tās sēž kaut kur dziļi, dziļi mūsu visnotaļ slinkajos prātos. Rezultātā - enerģisks, neparasts un mūsdienīgs solis arī manā radošajā izaugsmē.”

Šobrīd radiostacijās jau skan Prāta Vētras singls - And I Lie, bet 21. aprīlī pirmatskaņojumu radio Star Fm ēterā piedzīvos otrais singls no jaunā albuma - Ja Tikai Uz Mani Tu Paskatītos.

“Varu teikt, ka esmu pārsteigts un apmierināts ar rezultātu, lai gan sākumā biju ļoti skeptisks”, par albuma muzikālo materiālu saka Jānis Jubalts.

Renārs Kaupers: “Pagājušajā vasarā Jūrmalā es ieraudzīju kādu fotogrāfiju, uz kuras tāds solīds vīrs uzvalkā bija pakāpies uz trepēm un izstiepis roku augšā, pie kam tas viss notika zem ūdens. Šis vīrietis mēģināja aizsniegt ūdens virsmu, tātad to vietu, kur ūdens satiekas ar gaisu. Un bija skaidrs, ka runa ir par meklējumiem. Par mūžīgajiem meklējumiem mums apkārt, mūsos pašos, par to, ka dzīve ir tik interesanta un mēs tik zinātkāri. Un katrs meklējums tomēr sākas ar domu: „Hm, tur kaut kam ir jābūt!” Un vēl, es ļoti gaidu vasaru un koncertus Latvijā, jo mans bērnudārza draugs Kaspars ir uzbūris tik kosmiskas vīzijas par mūsu skatuvi, ka tur arī kaut kam ir jābūt, ha, ha.”

Vasarā grupa dosies koncerttūrē un uzstāsies ar solo koncertiem 6 Latvijas pilsētās - Jelgavā (24. jūlijā), Preiļos (26. jūlijā), Ventspilī (1. augustā), Liepājā (3. augustā), Valmierā (7. augustā). Tūres noslēguma koncerts notiks Rīgā - Mežaparka lielajā estrādē 9. augustā.

“Mežaparkā piedāvāsim skatuvi ar savdabīgu - 360 grādu - redzamību, kas nozīmē, ka skatītāji varēs vērot koncertu arī no koru tribīnēm. Īpašā skatuves konstrukcija karstākajiem atbalstītājiem ļaus atrasties neierasti tuvu grupai - skatuves iekšienē”, par tūri stāsta Kaspars Roga.

Biļešu tirdzniecība sāksies 23. aprīlī plkst. 10:00 visās gandrīz divsimt Biļešu Servisa tirdzniecības vietās un interneta veikalā www.ticketservice.lv. Uz visiem tūres koncertiem būs pieejamas biļetes gan sēdvietās, gan stāvvietās.

Albuma un tūres ģenerālsponsora Tele2 mārketinga direktors Jānis Spoģis atzīst: „Tele2, kas piedāvā saviem klientiem kvalitatīvus un draudzīgus sakarus, ar prieku atbalsta tikpat draudzīgo un Latvijā iemīļoto grupu Prāta Vētra, kas saviem klausītājiem sniedz daudzus patīkamus mirkļus.”

Prāta Vētras jauno albumu un koncerttūri atbalsta - Tv3, Star Fm, airBaltic, Rīgas Viļņi, Jcdecaux, Cosmopolitan, Delfi, Latvijas Radio 2, Reģionālā Prese Diena, Latvijas Mūzikas Kanāls, Kas?Kur?Kad?, Revalhotels.

Grupa Prāta Vētra tuvākajā laikā sola vēl arī jauna videoklipa pirmizrādi, plāno atvērt savu wap lapu mobilo tālruņu lietotājiem, kā arī piedāvās Latvijas tirgū jaunu produktu - Mītavas Alu.


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Gundars (gundars.k@inbox.lv), 21.04.2008. 22:35:50 (ip:89.191.108.5)
Komentāra reitings: 0

Visi uz zemo startu uz biļešu kasēm!

dina, 20.05.2008. 23:08:27 (ip:62.84.26.205)
Komentāra reitings: 0

vnk superrr albūms :) Mūsu puiši paši labkie...nevaru vien sagaisīt konci :))

ilzhux, 09.06.2008. 13:52:09 (ip:91.200.66.124)
Komentāra reitings: 0

ar nevaru sagaidiit konci,gribu zinaat tikai cik maxaa biljete?pasakiet luudzu kaads!!!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
aG4tG2dB8 wH0fR7tC6 replica bags fake bags fake bags

Emil

hT9rA1xD4 zB0sF3uD8 replica bags fake bags replica bags

Juli

eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vadaienāktreģistrēties