Platforma Records atklāj pavasara sezonu degustējot saldējumu

Baiba Paozola, 03.04.2007., 16:48

Marta mēneša izskaņā Platforma Records aicināja savus draugus uz nelielu dārza sezonas atklāšanu, kurā tika degustēts jaunais Carte d’Or saldējums.

Platforma Records dārzs jau kļuvis slavens ar tur rīkotajiem dārza svētkiem un vasaras siltajos vakaros tas kļuvis par mūziķiem iemīļotu tikšanās vietu. Pavasara sezona šogad tika atklāta ar saldējuma degustēšanu, kurā piedalījās ne vien paši mūzikas izdevēji, bet arī Latvijas Mūzikas Kanāla un Muzikālā Teātra 7 pārstāvji, kā arī tikko debijas albumu izdevušie grupas “Gain Fast” puiši.


Mielojoties ar gardo saldējumu, ko sarūpējuši Carte d’Or pārstāvji, degustētāji uzklausīja īsu stāstījumu par īpašo Tiramisu saldējumu, kas patreiz vēl nav nopērkams veikalos. Stāsta, ka slavenais itāļu deserts tapis renesanses laikā, kad Venēcijas “vecākās profesijas pārstāves” to mēdza pasūtīt kā uzmundrinošu nakts uzkodu. Arī “Gain Fast” mūziķi ir cer, ka šis saldējums rosinās viņus jaunām mīlas dziesmām.


Brīdī, kad nogaršoti visi trīs – Yoghurt&Fruit, Milka un Tiramisu saldējumi, sākas jautrākā degustēšanas daļa, kur visiem bija iespēja laimēt Tiramisu saldējuma kasti. Divās atrakcijās, kad vajadzēja nosaukt veikalus, kur nopērkams saldējums, un pēc iespējas ātrāk iztukšot papildus saldējuma trauku, Latvijas Mūzikas Kanāla vadītāju Arni Kursīti apsteidza Platforma Records projektu vadītāja Baiba Paozola, savukārt, visātrāk izpildot pietupienu, grupas “Gain Fast” bundzinieks Andžejs grupas īpašumā ieguva trešo Tiramisu saldējuma kasti.


Katram atnākušajam kārumniekam saldējuma degustēšana noslēdzās ar patīkamām pavasara noskaņām, par ko Platforma Records pateicas atraktīvajiem Carte d’Or pārstāvjiem.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā

GregoryGex

JerryNeura

Post a quick ad in over 250 countries worldwide Classified Submissions Ad Posting and Website Promotion Service – Best classified ad posting service. Your ad posted to 1000's of advertising pages monthly automatically! classified advertising service

Michaelzofienāktreģistrēties