Pieteikšanās "Return to Surface 2011" turpinās

Arturs Dāvids, 06.06.2011., 13:01

Jūnija tveice karsē vairāk nekā kādam varbūt gribētos. Valstij ir jauns prezidents un tuvojas referendums par Saeimas atlaišanu, bet jaunos mūziķus tas neskar.

Pieteikšanās "Return to Surface 2011" turpinās

Vismaz ne jautājumā par vasaras festivāliem, kuros varētu kāpt uz skatuves un baudīt to nelielo slavas brīdi, kas šiem mūziķiem atvēlēts.

Ir apritējuši jau 3 gadi kopš pirmo reizi Liepājā notika jauno mūziķu grupu festivāls "Return to Surface". Un arī šogad par spīti visām dabas un ekonomikas kataklizmām organizatori ir raduši iespēja organizēt šo festivālu un dot iespēju jaunajām grupām kāpt uz Liepājas labākā kluba - "Fontaine Palace" skatuves un priecēt Liepājas labāko publiku ar savu daiļradi.

Atgādinām, ka līdz š.g. 15.jūlijam turpinās pieteikšanās festivālam "Return to Surface" iesūtot 2 audio vai video failus, grupas foto un aizpildītu pieteikuma anketu (atrodama festivāla mājaslapā), kā arī grupas tehnisko raideri uz e-pasta adresi returntosurface@gmail.com.Visu informāciju var atrast arī festivāla mājaslapā http://rts-festival.ucoz.com vai sazinoties ar organizatoriem.

Pasākums, šogad norisināsies 5.augustā klubā "Fontaine Palace" (Dzirnavu iela 4, Liepāja), sākums paredzēts plkst. 22:00, bet klubs durvis apmeklētājiem vērs jau plkst. 21:00. 

Organizatori saka lielu paldies klubam "Fontaine Palace" un tā vadībai, kā arī īpašs paldies Edgaram Āboliņam un Jānim Enkuzēnam! Kā arī paldies atbalstītājiem: Liepājas Teātrim un Avon.

Uz tikšanos 5.augustā vēju pilsētā jauno mūziķu grupu festivālā "Return to Surface 2011"!


3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
aicis, 06.06.2011. 13:23:54
Komentāra reitings: 0

"...Valstij ir jauns prezidents un tuvojas referendums par Saeimas atlaišanu, bet jaunos mūziķus tas neskar." Kā tad, neskar.Tas skar mūs visus!

Aija Jansone, 06.06.2011. 15:18:06 (ip:62.63.181.78)
Komentāra reitings: 0

"Vismaz ne jautājumā par vasaras festivāliem" ... Nav ko piesieties. Ne par politiku ir runa. Peace. ;)

aicis, 06.06.2011. 23:54:16
Komentāra reitings: 0

Nu,bet protams, protams, bet tomēr tas ir mazliet "spļāviens sejā..." Katrā ziņā, lai veicas jaunajiem, topošajiem mūziķiem un festivālam :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Wow cuz this is great job! Congrats and keep it up. Also visit my website; Related Site (https://www.nordicbet.com/)

Brett

[url=https://wwin-tv.com/] Хороший лжец фильм 2020 смотреть онлайн hd 1080. [/url]

ustjfxb

Sustain the excellent work and delivering in the group! Feel free to visit my webpage; แทงหวย (https://mastodon.cloud/%40lottovip)

Estelleienāktreģistrēties