Sākusies pieteikšanās festivāla "Rīgas Ritmi 2008" meistarklasēm

Fonds "Mūsdienu Mūzikas Centrs", 14.04.2008., 23:48

Laikā no 2008.gada 30.jūnija līdz 5.jūlijam astotā Starptautiskā mūzikas festivāla „Rīgas Ritmi 2008” ietvaros notiks meistarklases vokālistiem un instrumentālistiem.

Starptautiski atzīti profesionāli mūziķi un augstas klases pedagogi, kā arī jaunie mūziķi ar meistarību un degsmi papildinās viens otru muzicējot kopā, daloties pieredzē un sniedzot klausītājiem līdz šim vēl nedzirdētus priekšnesumus.

Mācības notiks mūzikas teorijā, dzirdes treniņos un praktiskās nodarbībās. Muzicēšana notiks gan individuāli, gan grupās. Īpaši akcentēti tiks pedagogu paraugdemonstrējumi.

Meistarklases notiks pie sekojošiem māksliniekiem: vokāls – Lauren Field /Lielbritānija/, bass – Victor Wooten /Asv/, saksofons – Scott Hamilton /Asv/, sitaminstrumenti -  /Asv/, kontrabass/kompozīcija - Avishai Cohen /Asv/izraēla/.John Riley

Vokālo meistarklašu pasniedzēja Lauren Field ir pasniedzēja Vocaltech skolā Liebritānijā. Viņa ir izcila un ļoti apdāvināta komponiste, izpildītāja, dziedātāja un producente.

Tiem kas aizraujas ar basa spēli būs iespēja apmeklēt elektriskās basa ģitāras spēles meistara, nepārspējamā virtuoza un komponista Victor Wooten meistarklasi. Viņam divkārt piešķirts labākā basista tituls konkursā „Nashville Music Awards” un viņš trīskārt guvis uzvaru konkursā „Bass Player of the Year”.

Saksofona meistarību būs iespējams apgūt pie viena no mūsdienu vadošajiem saksofonistiem - Scott Hamilton, kuram piemīt nevainojama svinga izjūta, kas, savienojumā ar muzikālu jūtīgumu, padara viņa spēli vienreizēju un neatkārtojamu.

John Riley ir sitaminstrumentu pasniedzējs Manhetanas Mūzikas skolā un „Suny Purchase”, kā arī Amsterdamas konservatorijā, Holandē, ir „The Art of Bop Drumming”, „Beyond Bop Drumming”, „The Jazz Drumer’s Workshop” grāmatu autors un sniedz meistarklases visā pasaulē.

Kontrabasists un komponists Avishai Cohen ir mūziķis, kuru dēvē par „džeza fantastu globālā mērogā ” un atzīst par vienu no ietekmīgākajiem 20.gadsimta basistiem.

Pieteikties meistarklasēm iespējams veicot e-pieprasījumu uz info@rigasritmi.lv. Tad interesentiem tiks nosūtīta pieteikšanās anketa, meistarklašu norises plāns un cita informācija. Vietu skaits meistarklasēs ir ierobežots! Pieteikšanās beigu datums – 2008.gada 15. jūnijs. Festivāla koncertus Rīgas Kongresu namā meistarklašu dalībnieki apmeklē bez maksas!
Plašāka informācija.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
When someone writes an pieche of writing he/she keeps tthe image of a ser in his/her mind that how a user can be aware of it. Therefore that's why this piece of writing is amazing. Thanks! Pumpp muscle for men homepage how to pump the press

Viola

I am curious to find oout what blog platform youu happen to bee working with? I'm having some small security issues with my latest webgsite and I wokuld like to find something more safeguarded. Do you have any suggestions? Bomba muscular web page culturista muscular

Lelia

channel news asia channelnewsasiatrump china

RaymondLopienāktreģistrēties