Paziņo par diviem vides mūzikas koncertiem

Aija Jakubovska, 15.05.2007., 18:52

Naktī no 2. uz 3. jūniju “Līčos” un 15. jūnija vakarā “Ielīcās” notiks projekta “Dabas koncertzāle: Phylloscopus collybita” bezmaksas koncerti.

Ieklausīties dabas skaņās aicinās orģinālmūzikas autori un izpildītāji Ingus Ulmanis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Aigars Voitišķis, Anrijs Grīnbergs, Valdis un Rūta Muktupāveli, dzejas autors Pēters Brūveris, dabas dīdžejs Eduards Švāns un vīdžejs Pēteris Ķimelis, Vides filmu studija un vides fotogrāfi.

Naktī no 2. uz 3. jūniju “Līčos” pie Mazsalacas un 15. jūnijā no plkst. 22:00 līdz pusnaktij “Ielīcās” pie Valkas notiks bezmaksas vides mūzikas koncerti “Dabas koncertzāle: Phylloscopus collybita”. Tie turpinās 2006. gadā Mazsalacas Valtenberģu muižas parkā notikušā Dabas koncertzāles pirmā koncerta ideju – rast jaunus mākslinieciskās izpausmes veidus, kas apvieno mākslu un zinātni.Attēlā čuņčiņš. Fotogrāfs- Otars Opermanis

Orģinālmūzikas autori un izpildītāji – Ingus Ulmanis, Gints Sola, Kaspars Tobis, Aigars Voitišķis, Anrijs Grīnbergs, Valdis un Rūta Muktupāveli. Dabas dīdžeja lomā iejutīsies Eduards Švāns. Īpašie viesi – leģendārā grupa “Dzeltenie pastnieki”.

Dabas slēptās norises kļūs redzamas pateicoties attēlam. Vizuālā stāsta autori ir “Vides filmu studija”, fotogrāfi Otars Opermanis un Andris Soms kopīgi ar dabas vīdžeju Pēteri Ķimeli.

Šogad koncerta galvenais varonis ir putns čunčiņš (Phylloscopus collybita). Čunčiņa, filozofa un putnu dzīves hronista lomā iejutīsies dzejnieks Pēters Brūveris. Koncertu laikā skanēs gan jau zināmi, gan jauni dzejoļi.

Latvijas ornitoloģijas biedrības speciālistu stāsti par putniem un dabu, kā arī Vides filmu studijas dabas filmu izlase un citi īpaši pasākumi notiks jau pāris stundas pirms koncertu sākuma.

Koncertiem ir īpaši izveidota interneta mājas lapa: www.dabaskoncerts.lv . Lapā atrodama informācija par koncertu norisi, norādes par atrašanās vietām un citas noderīgas ziņas.

Šogad koncertus īsteno Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta administrācija sadarbībā ar SIA “Platforma Rekords” ar ANO Attīstības programmas, Pasaules vides fonda, SIA “VentEko”, Latvijas ornitoloģijas biedrības un Latvijas Vides fonda atbalstu.

Šos unikālos koncertus savā 10 gadu jubilejā dāvina vides inženiertehnoloģisko risinājumu uzņēmums SIA “VentEko”, apvienojot dabas koncertzāles ideju ar uzņēmuma darbības filozofisko koncepciju – inteliģentiem vides risinājumiem.

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
aizvakar, 16.05.2007. 17:44:01
Komentāra reitings: 0

beigaas tomer pamaniiju, kaadeelj visi sie muuzikji speelee briivaa dabaa ;) interesanta reklaama ""venteko" :D

deni2s, 18.05.2007. 12:53:00
Komentāra reitings: 0

Izklausās pozitīvs pasākums. Malači, ka "VentEko" tādā veidā reklamē sevi, sagādājot prieku arī citiem.

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
eX6yQ8tK5 aM0aM0gA0 fake bags replica bags replica bags

Vada

kC8zP9yS3 kT7oX6cZ2 replica bags replica bags replica bags

Glenna

rB0yW9zH4 zS3pQ7qY2 fake bags fake bags fake bags

Vallieienāktreģistrēties