Nokomplektēti instrumenti pasaulē lielākajam sitamo instrumentu orķestrim

Zane Gargažina (Rīgas Ritmi 2006), 28.06.2006., 23:43

Šobrīd ir pabeigta dabīgi veidotu instrumentu komplektācija pasaulē lielākajam sitamo instrumentu orķestrim „STATOIL Percussion GRAND Orchestra”, kas būs šī gada Starptautiskā mūzikas festivāla “Rīgas Ritmi” iespaidīgākais pārsteigums. Kopumā orķestris izmantos vairāk kā 3000 instrumentu vienību, kuru kopējais svars pārsniedz 500 kilogramus.

Omar SosaSTATOIL Percussion GRAND Orchestra ir iecere par pasaulē lielākā sitamo instrumentu orķestra izveidi un priekšnesumu, kurā piedalīsies aptuveni 1000 personas. Orķestra uzstāšanās notiks šā gada 8. jūlijā Rīgas Kongresu namā un to vadīs izcilais kubiešu pianists, komponists, producents un perkusionists Omārs Sosa.

Pasaules lielākā sitamo instrumentu orķestra izveides iniciators ir festivāla “Rīgas Ritmi” ilggadējais partneris SIA “Latvija Statoil” un tā izpilddirektore Baiba A. Rubesa. “Varu mazliet pačukstēt priekšā, ka priekšnesumā tiks izmantoti vissenāk pazīstamie sitamie mūzikas instrumenti. Tie, kā izrādās, labi papildina Sosas daiļradei raksturīgos elektroniskās mūzikas elementus,” stāsta B. A Rubesa. “Vairāk gan neko nedrīkstu teikt. Bet apsolu, ka visi koncerta apmeklētāji klātienē ne tikai piedzīvos kaut ko vēl nebijušu, pirmreizēju un grandiozu, bet arī iegūs ļoti lielu pozitīvās enerģijas lādiņu. SIA “Latvija Statoil”, “Rīgas Ritmu” un Omāra Sosas mērķis ir pierādīt, ka ritms ir visa pamats. Pat tik šķietami dažādu lietu kā laba mūzika un nevainojama auto motora darbība.”

Savu skaņdarbu dzestro un oriģinālo skanējumu Omārs Sosa iegūst, ļaujot iedarboties pasaules mūzikai ar elektroniskajiem elementiem. Omārs Sosa šogad nominēts “Grammy 2006” balvai kategorijā “Labākais latīņu džeza albūms”. 1996. gadā tika izdots Sosas pirmais albums ASV Omar Omar, kam sekoja Free Roots, Spirit of the Roots (1998) un Bembon (2000).

Uzziņai
Starptautiskais mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi 2006” šogad no 3. līdz 9. jūlijam un SIA “Latvija Statoil” ir festivāla atbalstītājs jau ceturto gadu pēc kārtas. Koncertu programmā iekļauti vairāki “Grammy” balvu nominanti un laureāti. Plašāka informācija www.rigasritmi.lv!

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
www.seopojie.com - SEO破解工具是专注于英文SEO工具,英文网站优化技术,搜索引擎优化软件教程,以及外贸网站优化推广软件分享和下载的网站.站点内容每天都在更新英文SEO工具下载和分享. 成为VIP会员无限下载全部软件, 赶快加入我们吧! <a href="https://www.seopojie.com">外贸seo推广<a> <a href="https://www.seopojie.com">黑帽seo<a> <a href="https://www.seopojie.com">外贸网站优化推广<a>

Chassidy

What's up, cool online site you have right now. Here is my blog: %anchor_text (https://vimeo.com/320121011)

Candelaria

Great looking site. Presume you did a great deal of your own coding. Here is my page :: %anchor_text (https://www.afkarena.net)

Rodolfoienāktreģistrēties